Ulubiony przez fanów Need For Speed ​​otrzyma wspaniały remaster nowej generacji

Need For Speed: Najbardziej poszukiwani została z miłością zremasterowana na PC przez fanów i musisz to sprawdzić sam.

Kocham Forza: Sporty motorowe i Gran Turismo tak samo jak następny facet, ale zdecydowanie potrzebujemy większej różnorodności w naszych grach wyścigowych. Jeśli wierzyć temu zwiastunowi, moglibyśmy być o krok od otrzymania nowej gry Burnout, ale prawdziwą nagrodą byłaby nowa gra Need For Speed.

Krótko mówiąc, Need For Speed ​​to klasyczna seria wyścigów ulicznych, bardzo podobna do Forza Horizon. Zamiast ścigać się po wyznaczonych torach wyścigowych, przemierzasz miasta z zawrotną szybkością, unikając policji i szaleńczo pędząc po pierwsze miejsce.

To była genialna, gorączkowa zabawa i choć przyszłe gry próbowały ulepszyć tę formułę dzięki nowym zwrotom akcji i mechanice rozgrywki, nie można zaprzeczyć, że prostota dotarcia z punktu A do B tak szybko, jak to możliwe, jest tym, co czyni kierowcę tak dobrym.

Teraz jeden z fanów dokonał zremasterowania Need For Speed: Najbardziej poszukiwani używając RTX Remix i wygląda fantastycznie. Publikowanie a wideo remasteru na ich kanale YouTube, bezpośrednie porównanie jest jak dzień i noc. Nowa wersja jest znacznie czystsza, wprowadzono zmiany w oświetleniu i efektach wizualnych, aby uzyskać wyraźniejszy obraz. Nie jest idealna, ponieważ jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju, ale przy odrobinie więcej pracy może stać się ostateczną wersją gry.

Ostatnią wydaną grą Need For Speed ​​była gra Need For Speed ​​bez ograniczeńco było dobre, ale nie spotkało się z przeważająco pozytywnymi recenzjami.

Biorąc to pod uwagę, pełny remake jednej z pierwszych gier lub zawsze popularnej Need for Speed ​​Underground 2 może być właśnie tym, czego seria potrzebuje, aby podnieść prestiż Forzy i Gran Turismo.