Ukończenie misji „Odwrócenie strony” w Skull and Bones

Misja „Odwrócenie strony” jest jednym z pierwszych śledztw, z którymi gracze spotkają się w grze Skull and Bones. Te dochodzenia są misjami wielopoziomowymi i służą jako wskazówki do wyższego celu. Oto, jak je ukończyć.

Jak zacząć zmieniać stronę w Skull and Bones

Śledztwa działają nieco inaczej niż zwykłe misje w Skull and Bones. Śledztwo „Odwrócenie strony” można rozpocząć wyłącznie poprzez: przekupywanie piratów spędzających czas w jaskini piratów Sainte-Anne.

Na początku gry gracze mogą zauważyć piratów przechadzających się po placu jaskini fioletowa ikona oznaczony jako Plotka nad ich głowami. Podejdź do nich i wybierz opcję łapówki za niewielką ilość srebra, by odblokować śledztwo „Odwrócenie strony”.

Jak ukończyć przewracanie strony w Skull and Bones

Marking the Investigation sprawi, że gracze najpierw odwiedzą bar we wschodniej części Sainte-Anne i zgarną list gończy Jacques’a Sorrela z baru. Poprosi graczy o znalezienie osady, w której może się znajdować.

Lokalizacja jest Święta Amelia i nie jest początkowo zaznaczony na mapie. Gracze będą musieli udać się na sporą wyspę Ile Royale na południe od Sainte-Anne. Znajduje się on na mapie poniżej.

Gracze będą musieli Splądruj Sainte-Amélie, która polega na walce z pięcioma falami wrogich statków. Należy pamiętać, że wrogowie będą na poziomie 10, więc jest to misja, którą należy podjąć, gdy masz wyższą rangę lub z przyjaciółmi, aby było łatwiej.

Ukończenie grabieży da kolejną wskazówkę, więc zapoznaj się z dochodzeniem „Odwrócenie strony” w zakładce Wiedza. To zaznaczy następną lokalizację w zadaniu, która znajduje się w Przejście Południowo-Zachodnie morza.

Udaj się w to miejsce, wyjmij lunetę i znajdź w pobliżu statek o nazwie La Plume. Pokonaj wroga na poziomie 10, a następnie ponownie przejrzyj swój dziennik, aby wykonać ostatni krok.

Idź do Sainte-Anne i porozmawiaj Anja Rakotomang w magazynie aby ukończyć śledztwo „Odwrócenie strony”. W nagrodę otrzymasz wytrzymałą skrzynię zawierającą kosmetyk Ducha Maszyny, 4800 sztuk srebra i pięć kół zębatych.