Ujawniono lokalizacje Alpha Pal Palworld

Alpha Pals są rozproszeni po całej mapie w Palworld i możesz na nich natknąć się podczas wędrówki. Jeśli chcesz poznać lokalizację wszystkich Alpha Pals, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Jak znaleźć wszystkich Alpha Pals w Palworld – przewodnik po lokalizacji

Alpha Pals to wzmocnieni przyjaciele, których spotykasz na wyspie Palpagos. Stanowią większe wyzwanie niż przeciętni Kumpelowie. Można je rozpoznać po ich ogromnych rozmiarach i czerwonej ikonie obok ogromnego paska zdrowia. W Palworld jest 41 Alpha Pals, od poziomu 11 do poziomu 50.

Poniżej znajdują się lokalizacje Alpha Pals, podzielone na kategorie według regionów mapy:

Góry Astralne

Mroźny ogier – Frostallion to Alpha Pal na poziomie 50, zatytułowany Legendary Steed of Ice. Można go znaleźć na zachód od Krainy Zero Absolutnego. Jego współrzędne to -358, 509.

Lodowy Kingpaca – Ice Kingpaca to Alpha Pal na poziomie 46, zatytułowany Azure Fluff Commander. Można go znaleźć w Zapomnianym szybie kopalnianym, na południe od Krainy Zero Absolutnego. Jego współrzędne to -235, 474.

Lyleen Noc – Lyleen Noct to Alpha Pal na poziomie 49, utytułowany Cesarzowa Otchłani. Można go znaleźć w szybie kopalni lodowej, na północ od jeziora Unthawable. Jego współrzędne to -163,339.

Wysuszona pustynia

Lux Dinosom – Dinossom Lux to Alpha Pal na 47. poziomie, zatytułowany Strażnik Błyskawicy. Można go znaleźć w Najdalszym Szybie Kopalni, na zachód od Głębokich Wydm. Jego współrzędne to 349, 533.

Suzaku – Suzaku to Alpha Pal na poziomie 45, zatytułowany Władca Karmazynowego Świtu. Można go znaleźć na południe od Dunesshelter. Jego współrzędne to 403, 254.

Menasty – Menasting to Alpha Pal na poziomie 44, zatytułowany Unstoppable Stinger. Można go znaleźć w Wyschniętym Szybie Kopalni, na południe od Wieży PIDF. Jego współrzędne to 513, 100.

Mroźne Góry

Sibelyx – Sibelyx to Alpha Pal na poziomie 40, utytułowany Pallid Lady. Można go znaleźć na wschód od Wieży Wolnego Pal Sojuszu. Jego współrzędne to 256, 81.

Zielony Potok

Vaelet – Vaelet to Alpha Pal na poziomie 38, zatytułowany Voice of the Violets. Można go znaleźć na północ od Zamkniętego Królestwa Strażników. Jego współrzędne to 129, -52.

Verdash – Verdash to Alpha Pal na poziomie 35, zatytułowany Gale of the Forest. Można go znaleźć na południe od Zamkniętego Królestwa Jerzyka. Jego współrzędne to 289, 7.

Warsekt – Warsect to Alpha Pal na poziomie 30, zatytułowany Nieustępliwy Kolos. Można go znaleźć na południe od Murawy Gobfina. Jego współrzędne to 160, -226.

Wschodnia Dzika Wyspa

Wumpo Botan – Wumpo Botan to Alpha Pal na poziomie 38, utytułowany Strażnik Trawiastych Pól. Można go znaleźć na północny zachód od Eastern Wild Island. Jego współrzędne to 449, -56.

Mossanda Lux – Mossanda Lux to Alpha Pal na poziomie 31, utytułowany Dziedzic Burzy. Można go znaleźć na wschód od Natural Bridge. Jego współrzędne to 442, -180.

Wyspa Bagienna

Grintal – Grintale to Alpha Pal poziomu 17, zatytułowany Ciało Piankowe. Można go znaleźć na południowy zachód od Natural Bridge. Jego współrzędne to 359, -245.

Katress – Katress to Alpha Pal na poziomie 23, utytułowana Phantasmal Feline. Można go znaleźć na południe od wybrzeża Islandhopper. Jego współrzędne to 244, -333.

Wzgórza smagane wiatrem

Kingpaca – Kingpaca to Alpha Pal na poziomie 23, utytułowany Supreme Fluff Commander. Można go znaleźć na północny zachód od Małej Osady. Jego współrzędne to 49, -460.

Penkinga – Penking to Alpha Pal na poziomie 15, utytułowany Pioneer of the Frozen Sea. Można go znaleźć na południe od Zamkniętego Królestwa Mroźnych Skrzydeł. Jego współrzędne to 113, -353.

Chillet – Chillet to Alpha Pal na 11. poziomie, utytułowany Tancerz Równin. Można go znaleźć na południe od Ruin Fortu. Jego współrzędne to 172, -419.

Mamnaj – Mammorest to Alpha Pal na poziomie 38, zatytułowany Król Lasu. Można go znaleźć na wschód od Trawiastych Wzgórz Behemota. Jego współrzędne to 190, -478.

Azurob – Azurobe to Alpha Pal na 17 poziomie, zatytułowany Pani Jeziora. Można go znaleźć na północ od wejścia do wąwozu. Jego współrzędne to -52, -387.

Bezksiężycowy Brzeg

Elżbieta – Elizabee to Alpha Pal na poziomie 31, utytułowana Cesarzowa Roju. Można go znaleźć w Devout’s Mineszyb, na południe od Mount Flopie Summit. Jego współrzędne to 20, -161.

Petalia – Petallia to Alpha Pal na 28 poziomie, utytułowana Pani Ogrodu. Można go znaleźć na północ od Miejsca Starożytnego Rytuału. Jego współrzędne to -19, -264.

Elfidran – Elphidran to Alpha Pal na poziomie 30, zatytułowany Gentle Sky Dragon. Można go znaleźć na wschód od Miejsca Starożytnego Rytuału. Jego współrzędne to 44, -282.

Gaje Bambusowe

Kołczan – Quivern to Alpha Pal poziomu 23, zatytułowany Wings of White. Można go znaleźć na północ od Zamkniętego Królestwa Skrzydlatego Tyrana. Jego współrzędne to -256, -131.

Sygnał ostrzegawczy – Beakon to Alpha Pal na poziomie 29, zatytułowany Wings of Thunder. Można go znaleźć na południowy zachód od Deep Bamboo Thicket. Jego współrzędne to -345, -252.

Jormuntide – Jormuntide to Alpha Pal na poziomie 45, posiadający tytuł Imperatora Morza. Można go znaleźć na południowy wschód od Wideł Badacza. Jego współrzędne to -176, -272.

Relaksaurus Lux – Relaxaurus Lux to Alpha Pal na poziomie 31, zatytułowany Żarłoczny Smok Piorunów. Można go znaleźć na wschód od Zamkniętego Królestwa Smoka Grzmotu. Jego współrzędne to -200, -344.

Fenglop – Fenglope to Alpha Pal na 25. poziomie, zatytułowany Dryfująca Chmura. Można go znaleźć w Falls Mineszyb, na zachód od Ascetic Falls. Jego współrzędne to -257, -458.

Woda Broncherry – Broncherry Aqua to Alpha Pal poziomu 30, zatytułowany Fale lata. Można go znaleźć w Shoal Mineszyb, na wschód od Ascetic Falls. Jego współrzędne to -167, -448.

Bushi – Bushi to Alpha Pal na poziomie 23, utytułowany Vagrant Warrior. Można go znaleźć na południe od Zapieczętowanego Królestwa Mistrza Miecza. Jego współrzędne to -117, -490.

Archipelag Morskiej Bryzy

Sweep – Sweepa to Alpha Pal na poziomie 11, zatytułowany Majesty of Fuzz. Można go znaleźć na południowy zachód od Small Cove. Jego współrzędne to -228, -592.

Broncherry – Broncherry to Alpha Pal na poziomie 23, zatytułowany Winds of Spring. Można go znaleźć na północny zachód od plaży Castaway Archipelagu Sea Breeze. Jego współrzędne to -222, -669.

Lunaris – Lunaris to Alpha Pal na poziomie 32, zatytułowany Pozaziemski. Można go znaleźć na północ od plaży Castaway Archipelago Sea Breeze. Jego współrzędne to -147, -660.

Gumos – Gumoss to Alpha Pal na poziomie 11, zatytułowany Nagle przemieniony. Można go znaleźć na północ od plaży Castaway Archipelago Sea Breeze. Jego współrzędne to -113, -628.

Uniwolt – Univolt to Alpha Pal poziomu 31, zatytułowany Swift Deity. Można go znaleźć na zachód od Kościoła Archipelagu Morskiej Bryzy. Jego współrzędne to -116, -542.

Góra Obsydian

Jetragon – Jetragon to Alpha Pal na poziomie 50, zatytułowany Legendarny Niebiański Smok. Można go znaleźć na zachód od Ruined Fortress City. Jego współrzędne to -789, -321. Jest częścią wszystkich Latających Wierzchowców w Palworld i najlepszym Latającym Wierzchem, jaki można zdobyć w grze.

Astegona – Astegon to Alpha Pal na poziomie 48, zatytułowany Ravager of Stars. Można go znaleźć w Destroyed Mineszyb, na północ od Eternal Pyre Tower. Jego współrzędne to -615, -426.

Błazamuta – Blazamut to Alpha Pal na poziomie 49, zatytułowany Przeklęty Tyran. Można go znaleźć przy wejściu do kopalni, na północ od ruin starożytnej cywilizacji. Jego współrzędne to -442, -561.

Zapomniana Wyspa

Felbata – Felbat to Alpha Pal na 23 poziomie, utytułowany Krwiopijca spowity mrokiem. Można go znaleźć na północ od Azurobe Hill. Jego współrzędne to -414, -57.

Wyspa Lodowego Wiatru

Dumud – Dumud to Alpha Pal na 14 poziomie, posiadający tytuł Perpetual Procrastinator. Można go znaleźć na południe od Wyspy Lodowego Wiatru. Jego współrzędne to -309, 6.

Nitewing – Nitewing to Alpha Pal na 18 poziomie, zatytułowany Wings of the Firmament. Można go znaleźć na południe od Wyspy Lodowego Wiatru. Jego współrzędne to -275, -70.

Wydmy Zmierzchu

Anubis – Anubis to Alpha Pal na 47. poziomie, utytułowany Strażnik Ciemnego Słońca. Można go znaleźć na północny wschód od Zamkniętego Królestwa Skrzydlatego Tyrana. Jego współrzędne to -134, -94.

To są wszyscy Alpha Pals, których możesz zebrać w Palworld. Alpha Pals są trudniejsze do złapania niż twoich zwykłych Pals, więc musisz zdobyć Mega Sfery, aby złapać Alpha Pals.