Typowe problemy i rozwiązania Monopoly nie ładują się

Monopoly GO to całkiem ekscytująca gra, ale nic nie zaostrza klimatu przejmowania wioski znajomego, tak jak gra, która nie chce się załadować. Dowiedzmy się, jak rozwiązać problem z nieskończonym ekranem ładowania.

Jak naprawić błąd ekranu ładowania Monopoly GO Infinite

Logując się do Monopoly GO, zawsze powita Cię ekran ładowania. Zwykle proces uzyskania dostępu do ulubionej gry mobilnej jest szybki, łatwy i bezbolesny, z wyjątkiem sytuacji, gdy tak nie jest. Niekończący się błąd ekranu ładowania to problem, który nęka wielu graczy, niezależnie od tego, jakiego systemu operacyjnego używają. Na szczęście dostępnych jest kilka różnych poprawek, które powinny przywrócić Cię do gry.

Upewnij się, że wiesz jak sprawdzić status serwera Monopoly GO aby mieć pewność, że w grze nie będą przeprowadzane żadne prace konserwacyjne. Jeśli pracują nad naprawieniem czegoś, nie będziesz mógł się zalogować, dopóki nie skończysz. Jeśli korzystasz z Discorda, możesz także dołączyć do Serwer Monopoly GO na Discordzie aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wydarzeniami dotyczącymi tej konkretnej gry.

Wymuś zamknięcie Monopoly GO i uruchom ponownie grę

Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to wymusić ponowne uruchomienie gry. W zależności od telefonu wystarczy, że przesuniesz szkodliwe aplikacje i masz nadzieję, że to załatwi sprawę. Na nowszych iPhone’ach przesuń palcem w górę od dołu, aż będziesz mógł zamknąć otwarte aplikacje, i przesuń Monopoly GO dalej. Android będzie bardzo podobny, jeśli korzystasz z nawigacji gestami. W przeciwnym razie możesz nacisnąć kwadratowy przycisk na dole urządzenia i przesunąć Monopoly GO. Spróbuj ponownie otworzyć grę i sprawdź, czy możesz wejść.

Monopoly GO: gdzie zdobyć darmowe rzuty kostkami i linki

Uruchom ponownie telefon lub tablet

Jeśli to nie zadziała, konieczne może być prawidłowe ponowne uruchomienie telefonu. Cała elektronika potrzebuje chwili odpoczynku, więc wyłącz urządzenie i włącz je ponownie, aby sprawdzić, czy umożliwi to ponowne uzyskanie dostępu do ulubionej gry. Jeśli to nie zadziała, musimy zacząć bardziej szczegółowo analizować problem.

Zwykle ponowne uruchomienie urządzenia rozwiązuje większość problemów, z którymi obecnie się spotykasz, więc upewnij się, że robisz to często. Może to zapobiec takim wydarzeniom w przyszłości.

Sprawdź swoje połączenie z internetem

Upewnij się, że masz połączenie z komórkową transmisją danych lub Wi-Fi i upewnij się, że połączenie z którymkolwiek z nich jest stabilne. Jeśli Twój dostawca Internetu ma awarię lub znajdujesz się w obszarze o słabym zasięgu sieci komórkowej, gra nie zostanie załadowana. Kilka razy myślałem, że jestem podłączony do jednego lub drugiego, ale okazało się, że moje połączenie nie jest dobre i to jest przyczyną tego problemu. Kiedy już sprawdzisz, czy wszystko działa tak, jak powinno, czas na ostatni i najbardziej drastyczny krok.

Odinstaluj i zainstaluj ponownie Monopoly GO

Chociaż możesz nie chcieć odinstalowywać i ponownie instalować gry, może to być jedyny sposób, aby mieć pewność, że będziesz mógł wrócić do gry i nie martwić się nieskończonym błędem na ekranie ładowania. To najstraszniejsza metoda, ale jeśli zalogowałeś się do gry za pomocą Facebooka lub adresu e-mail, będziesz miał możliwość zalogowania się ponownie i zachowania swoich postępów. Jeśli żadna inna metoda wcześniej nie zadziałała, powinno to z łatwością rozwiązać problem.

Teraz, gdy możesz już wrócić do Monopoly GO i zacząć grać z najlepszymi z nich, miej oczy szeroko otwarte na naszą sekcję Monopoly GO poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze. Jeśli masz trudności, aby się tego dowiedzieć jak zablokować nieznośny gracz, który nie przestanie cię atakować, lub jeśli chcesz się dowiedzieć jak zdobyć nowe skórki tarczyzapewniamy Ci wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z Monopoly GO.