Tworzenie z magazynu w Enshrouded: przewodnik krok po kroku

Możliwość tworzenia przedmiotów z magazynu powinna być domyślną funkcją każdej gry survivalowej, a Enshrouded w końcu ci to umożliwi. Jak to zrobić i co musimy zrobić, aby to zadziałało?

Jak odblokować magiczną skrzynię w Enshrouded

Będziesz musiał przejść trochę przez główny wątek fabularny, aż natkniesz się na misję wymagającą odnalezienia misji wymagającej odwiedzenia Starożytnego Krypty w celu odblokowania Stolarza. Ten obszar jest otoczony przez mnóstwo potężnych wrogów, zwykle na poziomach od 7 do 10, więc musisz upewnić się, że stworzyłeś mnóstwo potężnej broni i ulepszyłeś swój Ołtarz Płomieni aby zapewnić sobie przetrwanie.

Po uratowaniu Alchemika w końcu przełkną informacje potrzebne do znalezienia i uwolnienia Stolarza z ich Starożytnej Krypty. Udaj się w tę stronę i pokonaj wrogów otaczających ich lokalizację, aby ich uwolnić. Porozmawiaj ze Stolarzem i zrekrutuj go do swojej drużyny, co umożliwi ci stworzenie Magicznej Skrzyni.

Magiczna Skrzynia to świetny przedmiot, ponieważ pozwala na przechowywanie w niej przedmiotów, a następnie używanie ich do wytwarzania, dzięki czemu nie musisz już nosić ze sobą każdego przedmiotu potrzebnego do zrobienia czegoś w swojej bazie. Jest to świetna funkcja, która jest standardem w innych grach survivalowych, takich jak Palworld.

Jak stworzyć magiczną skrzynię w Enshrouded

Po zrekrutowaniu Stolarza możesz rozpocząć tworzenie Magicznej Skrzyni. Ten przedmiot wymaga kilku elementów, w tym następujących:

  • 1 mała skrzynia
    • 6 gwoździ
    • 6 kłód drewna
  • 1 rdzeń osłony

Zabierz stolarza do pracy, a wkrótce będziesz mieć Małą Magiczną Skrzynię, w której będziesz mógł korzystać z przedmiotów bezpośrednio z niej, zamiast biegać tam i z powrotem, aby zobaczyć, co jest w środku. Dzięki temu proces tworzenia nowych przedmiotów w twojej bazie jest znacznie płynniejszy i łatwiejszy, więc przygotuj się na wyprawę, aby jak najszybciej zdobyć Stolarza.

Upewnij się, że jesteś gotowy na wszystko, co może rzucić Ci gra, zapoznaj się z sekcją Enshrouded poniżej i dowiedz się, jak zdobyć mnóstwo Żywica jak najszybciej.