Tworzenie unikatów Ubera w Diablo 4: przewodnik krok po kroku

Unikalne przedmioty Ubera były głównym powodem trudności w końcowej fazie gry w Diablo 4, a teraz gracze mogą zacząć je wytwarzać, aby uzyskać lepsze wyniki. Jednak proces tworzenia nie jest łatwy, więc opiszę, jak możesz zacząć.

Diablo 4: Jak stworzyć unikalny sprzęt Ubera

Wyjątkowe rzemiosło Ubera Diablo 4

Unikalne przedmioty Ubera można wytworzyć, przynosząc Alchemikowi pięć Świetlistych Iskry, a następnie korzystając z opcji Transmutacji. Resplendent Sparks można zdobyć, rozkładając dowolne przedmioty Uber Unique, które już posiadasz. Oznacza to, że zanim zaczniesz wytwarzać, musisz sam zacząć polować na krople Ubera.

Gdy zdobędziesz co najmniej pięć Świetlistych Iskry, Alchemik umożliwi ci stworzenie dowolnego Ubera Ubera, jaki chcesz w Diablo 4. Wyniki rzutów powinny zawsze być takie same w przypadku afiksów, ale osobiście widziałem, że niektórzy gracze otrzymali nieco inną odmianę podczas przejazdu Uberem. Tak czy inaczej, chodzi o główny efekt.

Jak wytwarzać unikalne przedmioty Ubera w Diablo 4

  • Zdobądź nagrody Uber Unique na Resplendent Sparks.
  • Użyj pięciu olśniewających iskier u Alchemika, aby stworzyć unikat Ubera.
  • Wybierz ten, który chcesz na karcie Transmutacja.

Ta zmiana jest częścią Diablo 4 od 13 lutego 2023 r. Wraz z możliwością tworzenia unikatów Ubera wzrosła globalna częstotliwość wypadania. Szlifowanie Duriela nadal będzie najlepszym sposobem na zdobycie jednego z tych rzadkich przedmiotów, ale niewielu graczy będzie miało szansę znaleźć je w innych miejscach. W końcu nie możesz stworzyć żadnego z nich bez uprzedniego znalezienia jednego.

Początkowo spekulowano, że zrzuty Ubera mogą zostać przeniesione na nowe sezony, jeśli nie zostaną wykorzystane, ale na razie tak nie jest. Jeśli więc znajdziesz Ubera, z którego nie chcesz korzystać, rozpocznij jego rozkładanie w ramach opcji Transmutuj.

Jeśli jeszcze nie zacząłeś zbierać łupów, zacznij od Grigoire’a w końcowej fazie gry.