Tworzenie nieskończonego piasku rzemieślniczego: przewodnik krok po kroku

W prawdziwym świecie piasek to materiał, który można spotkać na całym świecie, od wybrzeży plaż po rozległe pustynie. Możesz także zrobić piasek w Infinite Craft, a robienie tego zajmuje mniej czasu, niż początkowo podejrzewałeś.

Jak stworzyć piasek w Infinite Craft

Tworzenie piasku w Infinite Craft wymaga użycia dwóch elementów startowych, ziemia I wiatri łączenie ich w celu utworzenia pył. Stąd dwukrotnie połączysz swój pył, aby zamienić go w piasek.

Krótko mówiąc, poniżej znajdują się dokładne kombinacje, których potrzebujesz, aby to zrobić:

  • Ziemia + Wiatr = Pył
  • Kurz + Kurz = Piasek

I to wszystko! Stworzenie niezwykle przydatnego materiału, który można wykorzystać między innymi do tworzenia pustyń, szklanych przedmiotów i plaż, to krótki i szybki proces.

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz użyć następujących kombinacji, aby rozpocząć przygodę z łączeniem:

  • Piasek + Woda = Plaża
  • Piasek + Znalezisko = Szkło
  • Piasek + Wiatr = Wydma
  • Piasek + Ziemia = Pustynia
  • Piasek + Szkło = Klepsydra

Stąd odblokujesz liczne możliwości tworzenia nowych przedmiotów, od kryształów po sam czas. Infinite Craft pozwala nawet stworzyć sam czas, ale wymaga to trochę wysiłku i poświęcenia. Aby nie psuć wam przyjemności, pozwolę wam eksperymentować i odkrywać dodatkowe kombinacje, jeśli tylko zechcecie.

Tworzenie różnych przedmiotów i materiałów przy użyciu piasku pozwala wyjść poza podstawy, w zależności od tego, jak daleko się posuniesz. Choć rzeczy takie jak piasek, ogień czy glina mogą wydawać się pomocne, możesz szybko przekształcić je w złożone kombinacje, które zrobią na tobie wrażenie lub sprawią, że będziesz się zastanawiać, jak doszedłeś do tego punktu.

Aby dowiedzieć się więcej o grze i jej nieograniczonych możliwościach, sprawdź Jak zrobić Adama i Ewę w Infinite Craft lub kliknij poniższy tag, aby przeglądać naszą rosnącą listę artykułów.