Tworzenie łomu w Skull and Bones: przewodnik krok po kroku

Skull and Bones zawiera garść narzędzi do rzemiosła i zbierania, które pozwolą ci eksplorować otoczenie gry w celu uzyskania nowych efektów. Jednym z nich jest Łom, który jest pomocny przy plądrowaniu wraków statków. Oto jak go wytworzyć!

Jak stworzyć łom w Skull and Bones

Jako część początkowego zestawu kontraktów gry, otrzymasz swój pierwszy Łom wkrótce po prologu i następującej po nim katastrofie. Musisz przepłynąć przez wrak Exetera, wylądować na pobliskiej wyspie i porozmawiać z Główny oficer piratów. Poprosi cię o odnalezienie kilku towarów zagubionych na morzu, a w zamian za ten łup pokonasz go z garścią żarłaczy białych. Ale kiedy już go zdobędziesz, wróć po swój pierwszy Łom.

Ale tylko pierwsza jest bezpłatna. Następnie musisz zebrać odpowiednie materiały, aby ulepszyć swój Łom. Na przykład, aby zdobyć Crowbar II, musisz zdobyć następujące zasoby:

  • Wlewek żeliwny
  • Dobra juta

Poza tym zużyje Twój Łom I. Nie ma w tym nic złego, ponieważ wkrótce otrzymasz lepsze narzędzie, które pozwoli Ci szybciej przeszukiwać większe wraki statków. Jest to bardzo pomocne w zdobywaniu łupów, które można sprzedać w Sainte-Anne.

Gdzie używać łomu w Skull and Bones

Wędrując po świecie Skull and Bones, nieuchronnie natkniesz się na różne wraki statków, duże i małe, na wielu wyspach rozsianych po pełnym morzu. Na pierwszy rzut oka te wraki wyglądają jak fragmenty wiedzy lub przedmioty smakowe, ale jeśli podpłyniesz wystarczająco blisko, przekonasz się, że możesz zatrzymać swój statek i włamać się, aby znaleźć łupy.

Jedynym sposobem na włamanie jest oczywiście użycie Łomu. Do małego bezfrakcyjnego wraku potrzebujesz Crowbar I. Ale do większych statków, takich jak galeon, będziesz potrzebować przynajmniej Crowbar II, aby przebić się przez zniszczenie i znaleźć znajdujący się w nim skarb. Najlepiej ulepszać swoje narzędzia po zdobyciu materiałów.

Nie wahaj się zatrzymać i splądrować te wraki, ponieważ możesz znaleźć coś przydatnego, na przykład sztabki brązu!