Tworzenie koloru w nieskończonym rzemiośle: przewodnik krok po kroku

Świat jest ponury i pozbawiony kolorów, więc wiedza, jak go stworzyć w Infinite Craft, może natychmiast nieco ożywić świat. Zobaczmy, co będziemy musieli zrobić, aby uzyskać kolor w jak najmniejszej liczbie ruchów, abyśmy mogli zacząć sprawiać, że te części będą nieco bardziej ekscytujące.

Jak stworzyć kolor w Infinite Craft

Istnieje wiele skomplikowanych sposobów na zdobycie Koloru, ale jeśli szukasz szybkiego i łatwego sposobu na zdobycie tego w Infinite Craft, mamy dla Ciebie następującą miksturę;

  • Woda + Ziemia = Roślina
  • Ziemia + Roślina = Drzewo
  • Ogień + Drzewo = Popiół
  • Drzewo + Popiół = Ołówek
  • Ołówek + Popiół = Kredka
  • Woda + Kredka = Kolor

W tym miejscu możesz swobodnie łączyć kolor z niemal wszystkim, aby zobaczyć, co możesz stworzyć. Od czegoś prostego, jak kolorowy ołówek, po wymyślanie, w jaki sposób można wykonać pojedyncze elementy garderoby w określonym kolorze — możliwości tutaj są pozornie nieograniczone.

Jak zrobić Super Saiyana w nieskończonym rzemiośle przy użyciu koloru

Jest mnóstwo bardzo popularnych Anime istnieją, ale żadna nie jest tak popularna jak Dragon Ball Z. Fani próbowali dowiedzieć się, jak to zrobić stwórz Goku w Infinite Craft przez jakiś czas, więc naturalnie musiałem dowiedzieć się, co by się stało, gdyby wziąć głównego bohatera i połączyć go z Kolorem, a wynik nie był taki, jakiego oczekiwałem.

W przeciwieństwie do serialu, w którym Goku będzie musiał wzmocnić się przez kilka odcinków, aby osiągnąć swój pełny potencjał, wystarczy wymieszać Kolor i Goku, aby uzyskać Super Saiyana. Teraz masz jeszcze więcej możliwości tworzenia ciekawych pojedynków w tym piaskownicy.

Miej oczy szeroko otwarte na sekcję Infinite Craft poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, co musisz zrobić, aby stworzyć Peter griffin w nim.