Twórcy PlayStation potwierdzają, że funkcja Red Dead Redemption 2 powróci w GTA 6

Twórca PlayStation potwierdził kilka Red Dead Redemption 2 funkcje powrócą GTA VIi nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani.

Red Dead Redemption 2 to oczywiście jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza gra z otwartym światem wszechczasów. Pochwalił się tak imponującą ilością szczegółów, że w porównaniu z nim prawie każdy otwarty świat wyglądał gorzej. Jednak w przyszłym roku prawdopodobnie zostanie przekroczony gta vi, na co zdecydowanie warto czekać, zwłaszcza jeśli wierzyć najnowszym przeciekom i plotkom.

Według twórcy PlayStation, GTA VI ukradnie kilka funkcji z Red Dead Redemption 2.

Obejmuje to Eagle Eye, zdolność, której gracz może użyć do identyfikacji różnych obiektów i ludzi na świecie, a także przydatne narzędzie do śledzenia zwierząt podczas polowań. Nie wiadomo, czy polowanie będzie ważną częścią gry, choć krążą plotki, że będzie w niej dostępna minigra wędkarska, więc być może Eagle Eye będzie mogło w tym pomóc. Może zamiast tego upolujemy bandę szalejących krokodyli/aligatorów?

To nie jedyny Red Dead Redemption 2 funkcja ta również trafia do gry. Według tego samego przeciekającego Rockstar przywróci także system interakcji z NPC. Aby być uczciwym, możesz w pewnym stopniu zareagować na NPC-ów GTA Vchociaż Red Dead Redemption 2 zapewnił więcej opcji, dzięki którym otwarty świat wydawał się bardziej wciągający. Gracze prawdopodobnie będą mogli wchodzić w interakcje z różnymi NPC wędrującymi po ulicach Vice City, być może nawet z niektórymi szalonymi, takimi jak pani-młot.

Udostępniono inne poufne informacje, ale wciąż brakowało jednej rzeczy: daty premiery. Nadal nie jesteśmy mądrzejsi co do tego, kiedy Rockstar planuje wypuścić grę, poza bardzo niejasnym oknem premiery na rok 2025.

Biorąc to pod uwagę, wszystkie nowe szczegóły, których się dowiadujemy, z pewnością na to wskazują GTA VI warto czekać i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co jeszcze znajdzie się w grze po jej premierze w przyszłym roku.