Twórcy Cyberpunka 2077 i BioShock łączą siły przy postnuklearnej strzelance Hornet

Zawsze jest ekscytujące, gdy programiści z różnych studiów spotykają się, aby stworzyć coś nowego. Spotkanie umysłów, które mogłoby stworzyć coś genialnego.

Z tym właśnie się stało Antystatycznynowe studio twórców gier takich jak Cyberpunka 2077 I BioShock. Weterani branży założyli studio, ogłaszając, że pracują nad postnuklearną strzelanką wypełnioną nadprzyrodzonymi skłonnościami, zatytułowaną Szerszeń.

Członkami nowego przedsięwzięcia jest Łukasz Ludkowski (prowadzący pokój pisarzy Cyberpunka 2077historia dla Cyberpunk: Edgerunnerzy), Kris Teper (główny artysta zajmujący się środowiskiem w serii BioShock, artysta zajmujący się środowiskiem w Pogranicza serii), Maciej Miksztal (współzałożyciel Starward Industries, współzałożyciel Far From Home), Michał Koltun (programista rozgrywki w Conan Exiles) i Gabriel Nordholm (menedżer społeczności ds Projekt Zima).

Materiał filmowy Szerszeń ze strony internetowej studia przedstawia żołnierzy wyruszających do światów poza naszym, być może inspirowanych takimi mediami Bliźniacze Szczyty gdy widzimy pokoje zasłonięte czerwonymi zasłonami, w których żyją nadprzyrodzone istoty siejące spustoszenie. Jest to ziarnisty, rozmyty materiał filmowy, który zgodnie z projektem stwarza pyszne poczucie grozy.

Według strony internetowej Antistatic zespół ma nadzieję „stworzyć mroczne, klimatyczne gry kooperacyjne napędzane nową rozgrywką i filozofią projektowania wciągających symulacji, w których możliwości wykraczają poza konwencje tradycyjnych gier wideo”. Miejmy nadzieję, że będąc niezależnym zespołem, projektanci i twórcy mogą stworzyć coś niezwykłego.

Jak mówią: „Nie jesteśmy związani skomplikowaną strukturą korporacyjną; jesteśmy grupą twórców gier pełnych pasji, którzy chcą robić to, co kochają w przestrzeni, która daje im siłę.” Oznacza to, że moglibyśmy zobaczyć unikalne wybory projektowe, które nie byłyby powstrzymywane przez wizje zarządu z potrójnym A. Jedno jest pewne, zespół jest pełen niesamowitych talentów i możesz sobie tylko wyobrazić, jak wyglądałby pokój scenarzysty i wczesne scenorysy projektowe. Jeśli wczesny materiał filmowy z Szerszeń czy jest coś, do czego można się przyczepić, antystatyk zwróci uwagę niektórych osób.