Twórca Stardew Valley radzi graczom, aby rozpoczęli nowy zapis, a moje serce po prostu zamarło

Dolina Stardew twórca powiedział, że gracze mogą chcieć rozpocząć nową grę po premierze kolejnej aktualizacji, aby zobaczyć „wszystko w kontekście”.

Jeśli chodzi o symulatory rolnictwa czy gry typu sandbox, rozpoczęcie nowego zapisu jest często uważane za grzech cielesny. Byłoby nie do pomyślenia, aby po tylu godzinach wymazać całą swoją ciężką pracę i zacząć od zera, ale twórca Dolina Gwiezdnej Rosy uważa, że ​​gracze powinni rozważyć tę opcję przed nową aktualizacją.

Premiera nowej aktualizacji miała nastąpić w tym miesiącu, ale została opóźniona, ponieważ była znacznie większa niż pierwotnie planowano. Wprowadzi wiele nowych treści, takich jak przedmioty, festiwale i nie tylko.

Po udostępnieniu aktualizacji o postępach na Twitterze jeden z fanów zapytał, czy nowa zawartość będzie dostępna w trakcie przejścia gry, czy też gracze będą musieli zacząć od nowa, aby wszystko odblokować.

ConceredApe odpowiedział powiedzenie: „To nie będzie problem i większość nowej zawartości zobaczysz w ten sposób, ale nadal mogę polecić nowy plik dla zabawy i zobaczenia wszystkiego w kontekście.”

Może to być szokiem dla niektórych graczy i sprawić, że będą się martwić, czy powinni pożegnać się z bieżącymi plikami zapisu na rzecz rozpoczęcia od nowa, ale jak powiedział twórca, powinieneś pozostać przy obecnym trybie gry.

Dolina Gwiezdnej Rosy jest obecnie dostępna na platformach Xbox, PlayStation, PC i Nintendo, więc zawsze możesz kupić kolejną kopię na inną platformę i zamiast tego rozpocząć nową przygodę.

Nadal nie wiadomo, kiedy zostanie wydana kolejna aktualizacja, ponieważ podobno w chwili pisania tego tekstu znajduje się ona w fazie naprawiania błędów. Możliwe, że premiera nastąpi w lutym, pod warunkiem, że nie będzie żadnych dodatkowych opóźnień.