The Machine And Her została okrzyknięta najlepszym Falloutem od lat i jest darmowa

Nawet dzikie konie nie były w stanie oderwać nas od ciągłego grania w Fallouta. Każda gra będzie odpowiednia, ale mamy do tego słabość Nowe Vegas, Fallout 3I Fallout 4. Najprawdopodobniej taki sam jak wszyscy.

Jeśli chodzi o narrację, podstawowe gry wszystkich trzech są znakomite, jednak po ukończeniu podstawowej gry i wszystkich jej oficjalnych DLC, jesteśmy przygnębieni. Chcemy więcej! To właśnie wtedy gracze PC niewątpliwie mają przewagę, mogąc delektować się dodatkami, które zostały okrzyknięte jednymi z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziała seria.

Z łatwością największym dostępnym darmowym plikiem do pobrania jest Opad: Maszyna i ona. Każdy, kto jest mocno zaangażowany w społeczność modderską, zarówno jako użytkownik moda, jak i twórca, słyszał o tej części.

Wyposażony w nowego, w pełni udźwiękowionego towarzysza oraz misję, która zapewnia kilka godzin wyjątkowej rozgrywki, jest to „fantastyczna” modowana misja, której pochwały powinny być wyśpiewywane z dachów. Jest tak genialny, że Bethesda zatrudniła moddera, który go stworzył, udowadniając w ten sposób, że jego zalety nie są przesadzone.

„Właśnie skończyłem „DLC” lol (jak dla mnie jest to o wiele więcej niż porównywalne z grą podstawową pod względem jakości) i jestem po prostu wow!” udostępnił jednego zadowolonego gracza. „Co za absolutnie niesamowity mod (…)Tyvm @NikaCola i Twoja załoga za tak wspaniałe wrażenia! A mając takich ludzi jak ja, mogą cieszyć się czymś, co czasami okazuje się małymi arcydziełami.

Warto wspomnieć także o innych modach, np Fallout: Broń do wynajęcia I Rozliczenia Simowe 2ale bylibyśmy niedbali, gdybyśmy nie zostali mistrzami Maszyna i ona po pierwsze i najważniejsze. Mimo że twórca nie aktualizuje już rozszerzenia ze względu na miejsce, w którym obecnie pracuje, mod jest nadal dostępny za darmo na NexusMods.

Gorąco polecamy ten mod, zgodnie z fandomem, że jest to jedna z najlepszych części Fallouta od lat. Lata.