The Last Of Us spotyka się z Falloutem do bezpłatnego pobrania na Steam

Czy to przez załamanie serca w The Last of Us, czy przez zaciekłość Fallouta, wielu z nas cieszy się chaosem, który następuje, gdy gramy w gry o przetrwaniu. Jest coś w byciu wrzuconym do niebezpiecznego świata, co wydaje się nam sprawiać przyjemność, chociaż podejrzewam, że nie byłoby tak, gdybyśmy obudzili się jutro i nadeszła apokalipsa.

Prawdopodobnie jest to jeden z powodów, dla których nie możemy się doczekać nadchodzącej gry na Steam, którą mamy na liście życzeń już od jakiegoś czasu; łącząc dwie kultowe gry, zapewnia nam innowacyjne wrażenia.

Napęd Pacyfiku może z samego tytułu nie brzmieć jak gra o przetrwaniu, ale zapewniamy, że zostaniesz poddany próbie do granic swoich możliwości, próbując przetrwać czekające Cię ciężkie próby. Według słów twórców „będziesz jechał jak cholera, aby przeżyć”.

„To ty i twój kombi walczycie z bezlitosnym, okrutnym światem. Aby utrzymać Cię przy życiu, na drodze i poza nią, potrzeba czegoś więcej niż tylko nowego kompletu opon. Twój wierny wóz może zostać ulepszony i wzmocniony, aby Cię chronić, ale samochód będzie musiał ciężko pracować” – czytamy w opisie.

To, co najbardziej intryguje w tym tytule, to fakt, że łączy on w sobie czynnik strachu, jaki mają The Last of Us i Fallout dzięki swoim wrogom, ale w szybkim formacie, bardziej typowym dla gier wyścigowych. Brzmi to jak piękny chaos jeżący włosy na głowie.

Fani, którzy chcą wsiąść za kierownicę, są podekscytowani faktem, że do premiery pozostało już tylko kilka tygodni. „Nie mogę się doczekać, aby spróbować! Bardzo się tym ekscytuję” – napisał jeden z fanów, a inny powiedział: „ŚLICZNE! Zobaczę, czy to działa na moim Steamie. Ta gra wygląda niesamowicie.”

Ci, którzy zwykle nie grają na komputerze PC, nie powinni się obawiać, ponieważ Napęd Pacyfiku trafi także na PS5. Jakby PS nie miało już wystarczająco wspaniałego tygodnia, teraz jego gracze mogą zdobyć kolejny tytuł, którego nie otrzymali użytkownicy Xbox. Czujemy wibracje wielkiego L na Xbox.

Gracze na PC mogą poczuć dreszczyk emocji Napęd Pacyfiku za darmo w wersji demonstracyjnej Steam i możesz zaoszczędzić 10%, zamawiając grę w przedsprzedaży, która będzie dostępna od premiery 22 lutego.