The Last Of Us Part 2 Remastered jest już dostępny do bezpłatnego pobrania

Jeśli grałeś The Last of Us, część 2, zremasterowanabyć może chcesz wiedzieć, że właśnie wydano aktualizację gry, wprowadzającą ją do wersji 1.1.1.

Nowa aktualizacja jest już dostępna i wprowadzi pewne aktualizacje poprawiające jakość najnowszego, własnego tytułu Sony. Mamy dla Ciebie kilka szczegółów na temat aktualizacji i jak widzisz, powinna ona naprawdę pomóc tym, którzy szlifowali ją Bez powrotu tryb od wydania.

Poważną poprawkę błędu opisano szczegółowo jako „Naprawiono problem polegający na tym, że niektóre przedmioty krytyczne dla postępu nie były wykrywane w trybie ulepszonego słuchania w nowej grze+”, co wstrzymywało postęp wielu graczy. Widzimy także pewne ogólne aktualizacje, takie jak „Naprawa problemu, w wyniku którego wydajność gry mogła ulec pogorszeniu podczas długich sesji gry”.

The Last of Us, część 2, zremasterowana nie tylko ulepszył oprawę wizualną i dźwiękową, ale także wprowadził tryb No Return, który stał się hitem wśród graczy. To właśnie tam wprowadza się najwięcej poprawek i ulepszeń. Pełną listę możesz zobaczyć poniżej:

  • Drobne poprawki interfejsu użytkownika w całej grze
  • Naprawiono problemy wpływające na tabelę wyników Daily Run
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że wyniki graczy nie były uzupełniane lub znikały z tabel wyników
  • Naprawiono błąd, przez który zmodyfikowane trofeum nie śledziło dokładnie postępów gracza
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego przykute do łańcucha klikacze mogły przyjąć pozę T, gdy zostały trafione płomieniami Mołotowa
  • Naprawiono błąd, przez który wzdęcia w Pokoju skupiały się na kumplach, a nie na graczu

Mamy nadzieję, że rozwiąże to wiele problemów, które gracze widzieli ostatnio, ale jak w przypadku każdej nowej gry często pojawiają się błędy, które należy wyeliminować. Jeszcze jedną poprawką, która wydała mi się całkiem zabawna, było stwierdzenie: „Astronautka Ellie nie powinna już tracić głowy”, ponieważ najwyraźniej jej model uległby uszkodzeniu i jej głowa nie pojawiłaby się na scenie muzealnej.