The Elder Scrolls spotyka Bloodborne w nadchodzącym kosmicznym horrorze

Jeśli nadal z sentymentem patrzysz na The Elder Scrolls Morrowind epoki z nostalgicznym błyskiem w oku i tak się składa, że ​​lubisz okropności Przenoszony przez krewZapewniam Cię, że będziesz chciał to wziąć pod uwagę Straszne złudzenie.

Jak zgłoszone przez PCGamesN, Straszne złudzenie faktycznie był inspirowany Morrowindczerpiąc inspirację z tego klasyka Bethesdy, ale w makabryczny sposób Przenoszony przez krew skręcać. Opracowany przez Lovely Hellplace i opublikowany przez DreadXP, Straszne złudzenie ukazała się po raz pierwszy w 2022 roku. Ta pierwszoosobowa gra RPG z otwartym światem jest „pełna dziwnych miejsc i mrocznych niebezpieczeństw”. Będziesz musiał „wyrzeźbić własną ścieżkę przez latające kontynenty zniszczonej krainy”, odkrywając ciekawe miasta, odkrywając okultystyczne tajemnice i po drodze opanowując potężną magię.

Chociaż o tym wspomniałem Straszne złudzenie gra została wydana w 2022 r., była to faza wczesnego dostępu i gra pozostaje we wczesnym dostępie do dziś. Oznacza to, że rozpoczęcie korzystania z usługi jest stosunkowo tanie, co potencjalnie może kosztować jedynie 15,49 GBP na Steamie. Na to też warto zwrócić uwagę Straszne złudzenie okazał się już hitem wśród fanów.

Posiada ocenę „bardzo pozytywną” wśród użytkowników na poziomie 93%. „Jeśli lubisz oldschoolowe gry RPG/przygodowe i nie potrzebujesz nowoczesnej grafiki, ta gra może być dla Ciebie” – napisał jeden z użytkowników, a inny dodał: „Najlepsza niezależna gra, w jaką grałem, mocno nastawiona na eksplorację”. Teraz jest naprawdę dobry moment na pozbieranie się Straszne złudzenie ponieważ właśnie został uruchomiony Mechaniczne Królestwo aktualizację, nazwaną największą w dotychczasowej historii.

Wprowadzając nową lokację znaną jako Ferropolis, dodatek umożliwi ci zbadanie miasta, które jest „władane przez Mechanicznego Króla”. Nowe zadania i wrogowie sprawią, że będziesz zajęty przez dłuższy czas – a teraz jest już dostępny. Aktualizacja jest bezpłatna, jeśli ją posiadasz Straszne złudzeniea dla tych z Was, którzy tego nie robią, omówiłem już szczegóły zakupu.