The Breathing Abyss to darmowe rozszerzenie historii Lovecrafta

Po tylu latach fani Bethesdy wciąż nie mają dość tej fantastycznej gry RPG, The Elder Scrolls V: Skyrim. Dzieje się tak nie tylko dzięki ogromnemu i ekspansywnemu światu, ale także dzięki społeczności modderskiej, która wciąż ożywia wciąż popularną grę przygodową.

Pierwotnie wydany w 2011 roku, Stare zwoje V: Skyrim został przeniesiony na prawie każdą platformę, jaką można sobie wyobrazić. Więc jeśli masz dość Skyrima otrzymując pozornie nieskończoną liczbę nowości od Bethesdy, powiedz fanom, aby przestali to kupować. Ja na przykład nie mam dość Skyrima zmierz się z Tamriel.

Modów do Skyrim jest po prostu zbyt wiele, aby wspomnieć, czy grasz na PC, PlayStation czy Xbox. Jednakże jednym z modów, który być może warto sprawdzić, jest „The Breathing Abyss – misja inspirowana twórczością Lovecrafta”, który można już pobrać bezpłatnie przez Nexusmods.

Stworzony przez nimwraitha i BigMacHorneta „The Breathing Abyss”: „obraca się wokół tajemniczej istoty żyjącej w podwodnej jaskini. Twoim celem jest odkrycie, co to jest, dlaczego się tam znajduje i czy można go powstrzymać. Będzie to wymagało rozmowy z badaczem zjawisk paranormalnych, Manią. Będziesz musiał zebrać próbki stworzenia i jego ofiar, aby poznać istotne informacje o istocie. To zadanie jest mocno inspirowane Lovecraftem i jego dziełami i pozwoli zagłębić się w wiele jego słynnych tematów.”

Niestety, sądząc po stronie Nexusmods, mod „The Breathing Abyss” jest dostępny tylko na PC, a nie na konsolach, a szkoda. Niemniej jednak, jeśli grasz Skyrima na PC ten intrygujący mod może być warty rozważenia.

The Elder Scrolls V: Skyrim jest już dostępny na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Co więcej, jest ona obecnie dostępna bezpłatnie także dla abonentów Xbox Game Pass i PlayStation Plus Extra/Premium.