Ten remake Silent Hill z Unreal Engine 5 zapiera dech w piersiach i jest bardzo straszny

Podczas gdy czekasz na Ciche wzgórze 2 remake na PlayStation 5, musisz zobaczyć ten remake na Unreal Engine 5 Ciche wzgórze 4.

Jeśli chcesz zobaczyć doskonały przykład tego, co Unreal Engine 5 może zrobić dla gier, nie szukaj dalej ten remake z Ciche wzgórze 4 autorstwa YouTubera Maxima Dorokhova. Remake jest odtworzeniem mieszkania Henry’ego Townshenda, czyli domu głównego bohatera, w którym rozpoczyna się rozgrywkę.

To oszałamiająca rekreacja, która dodaje o wiele więcej szczegółów do różnych mebli znajdujących się w pokoju. Można nawet zajrzeć przez okno na świat zewnętrzny, który w najlepszy możliwy sposób wygląda okropnie zaniedbany. Niestety remake nie wykracza poza samo mieszkanie, ale daje świetne wrażenie, jak mógłby wyglądać oficjalny remake.

Mówiąc o oficjalnych remake’ach, Ciche wzgórze 2 remake ma ukazać się jeszcze w tym roku. Będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 5 i PC, przepraszam fanów Xbox, i będzie także korzystał z mocy Unreal Engine 5. Niestety nie ma jeszcze daty premiery, ale jeśli PlayStation zorganizuje kolejną prezentację jeszcze w tym roku, zrobimy to prawdopodobnie wtedy otrzyma randkę.

Powrót do Ciche wzgórze 4 remake, jeśli jednak masz nadzieję wypróbować wersję demo, nie masz szczęścia. Twórca zaniedbał udostępnienie specyfikacji, z których korzystał i nie udostępnił wersji demonstracyjnej do pobrania.

Niezależnie od tego, wciąż jest to świetny wgląd w to, jak mogłyby wyglądać przyszłe remake’i przy użyciu Unreal Engine 5.