Tales Of Skyrim to darmowy dodatek, który dodaje mnóstwo nowej zawartości

Skyrima to po prostu prezent, który wciąż daje, a w pudełku pozostało go mnóstwo, jeśli zechcesz pogrzebać w orzeszkach do pakowania.

Nie martw się jednak, Skyrima może zająć nas w międzyczasie. Biorąc to pod uwagę, ponowne rozegranie historii gry może zaprowadzić cię tylko do tego momentu, ponieważ niezależnie od tego, jak duża jest gra, istnieją ograniczenia dotyczące nowej zawartości i szczegółów, które można znaleźć w grze podstawowej, szczególnie w porównaniu z grami RPG, które obecnie lubimy Pierścień Eldena.

I tu wkracza wspaniały świat modów. Ten, o którym dzisiaj mówimy, to mod rozszerzający o nazwie Opowieści ze Skyrim – Berserkyrktóry dodaje nowych wrogów, zadania, skarby i zupełnie nową transformację postaci.

Nie będziemy Cię zanudzać Wszystko szczegółów, przejdziemy od razu do sedna tego moda. Mówiąc najprościej, jeśli wykonasz linię zadań, którą ci daje, odblokujesz niesamowitą zdolność przemiany w niedźwiedzia, po prostu nie wpadaj na żadne dziwne pomysły, to nie jest Wrota Baldura 3.

W grze podstawowej Skyrima możesz przemienić się w wilkołaka i wampira, ale twierdzę, że niedźwiedź-nołak jest po prostu trochę fajniejszy. Jest także niesamowicie potężny, czego doskonałym przykładem są Berserkerzy, nowa frakcja dodana przez mod, która może również przekształcić się w niedźwiedzie i rozerwać cię na strzępy, jeśli za bardzo im przeszkadzasz.

Jeśli chcesz doświadczyć tego moda osobiście, możesz pobrać go za darmo z NexusMods. To nie jest The Elder Scrolls VI ale dostajesz więcej zadań i możesz zmienić się w niedźwiedzia, czego więcej potrzebujesz?