Tales from the Commonwealth okrzyknięto „niezbędnym” doświadczeniem dla fanów

Od lat seria Fallout jest jedną z najbardziej lubianych gier RPG wszechczasów, a głównym powodem tego jest stale prężnie działająca społeczność moderska.

Bardzo niewiele gier jest wspieranych równie dobrze przez społeczność modderską, jak tytuły Bethesdy, niezależnie od tego, czy jest to Fallout, czy The Elder Scrolls, zwłaszcza gdy ta gra jest Skyrima. Niezależnie od tego, czy chodzi o nową zawartość, zmiany wizualne czy rozgrywkę, czy też poprawki dużych błędów, zawsze możesz liczyć na utalentowanych modderów, którzy udoskonalą gry wideo, które kochamy.

Fani Fallouta na Reddicie dyskutują o swoich ulubionych modach do postapokaliptycznej gry RPG. „Jak myślisz, które mody oparte na misjach są niezbędne do modowania Fallout 4spytał Potężny-Ad-8752. „W końcu zaczynam Fallout 4 modowanie. Dodałem kilka modów rozgrywki, ale teraz zastanawiam się nad dodaniem kilku modów związanych z misjami z nowymi NPC-ami i postaciami z głosem. Które z nich są Twoimi ulubionymi?”

„Opowieści ze Wspólnoty Narodów są imo najbliższe esencji; wszystko inne zależy od tego, czego szukasz” – odpowiedział Drafonni. „Rzeczy Seddona również otrzymują wyróżnienie”. Xboxbox145 zgodził się, stwierdzając, że „Tales of the Commonwealth”: „była istotną częścią mojego Fallout 4wszystko w nim po prostu pasuje do gry podstawowej.”

„Zasadnicze dwa to „Sim Settlements 2” i „Opowieści ze Wspólnoty Narodów”: ta pierwsza uzupełnia system osadnictwa, a jednocześnie moim zdaniem ma historię, która lepiej pasuje Fallout 4 ustawienie” – wyjaśnił Sgtwhiskeyjack9105. „Nie jest to zbyt ściśle powiązane z historią Sole Survivor, a ta ostatnia fantastycznie się spisuje, dodając wiele zadań pobocznych, których, jak sądzę, wiele osób spodziewa się znaleźć w grze Bethesdy”.

Jest jeszcze kilka innych Fallout 4 rekomendacje modów na forum, takie jak „An Atomic Return”, „Larannkiar”, „Bleachers a Diamond City Story” i inne, ale można śmiało powiedzieć, że wątek dominuje „Tales of the Commonwealth”.

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz pobrać „Tales of the Commonwealth” za darmo przez Nexusmods. „Tales from the Commonwealth dodaje do gry ponad 20 zadań, 125 NPC i trzech towarzyszy, z których każdy zawiera ponad 1000 linii. W sumie jest ponad 12 000 linii dialogowych” – czytamy w opisie moda.

Fallout 4 jest już dostępny na PC, PlayStation i Xbox. Co więcej, Fallout 4 jest obecnie dostępna także bez dodatkowych opłat dla abonentów Xbox Game Pass i PlayStation Plus Extra/Premium.