Szybciej śledź swoje postępy w Helldivers 2

Jest wiele powodów, dla których chciałbyś szybko zdobywać kolejne poziomy w Helldivers 2, ale największą atrakcją jest jak najszybsze zdobycie wielu unikalnych elementów zbroi i broni. Zobaczmy, jak możemy szybko zwiększyć nasz poziom.

Jak szybko zdobywać kolejne poziomy w Helldivers 2

Istnieje wiele sposobów szybkiego zwiększania swoich poziomów w grze Helldivers 2, ale jeśli chcesz szybko zdobywać kolejne poziomy, będziesz musiał włożyć w to dużo pracy.

Podkręć trudność

Jednym z najprostszych sposobów na szybkie zdobywanie poziomów w Helldivers 2 jest podniesienie poziomu trudności o kilka stopni. Jasne, możesz czuć się komfortowo walcząc z zagrożeniami na średnim poziomie, ale jeśli chcesz, aby PD zaczęły przybywać, musisz upewnić się, że grasz przynajmniej na poziomie wymagającym lub trudnym. Będziesz miał więcej stworzeń do zabicia, a każde zabicie ciebie lub twojej drużyny szybko się sumuje.

Eksploruj z przyjaciółmi, a nie samotnie

Chwila gra Gra solo w Helldivers 2 może być niezłą rozrywką samą w sobie. Możesz połączyć siły ze znajomymi lub skorzystać z opcji szybkiej gry, aby dołączyć do już trwającej operacji. Im więcej masz ludzi, tym weselej jest nie tylko podczas zdobywania kolejnych poziomów, ale także zdobywania przedmiotów takich jak Próbkiktóre są udostępniane Twojemu zespołowi.

Pamiętaj, aby wykorzystać limit czasu w jego pełnym zakresie

Im częściej eksplorujesz strefy, w których się znajdujesz podczas gry Helldivers 2, tym więcej przedmiotów i PD możesz zdobyć. Chociaż nie zdobędziesz w ten sposób tony dodatkowych PD, możesz napotkać dodatkowe próbki, medale, a nawet Super kredyty dzięki którym możesz stylowo udekorować swojego Helldivera. Im więcej ciekawych miejsc odkryjesz i ukończysz dodatkowe misje rozsiane po tych strefach, tym więcej XP zdobędziesz nie tylko dla siebie, ale także dla całego swojego zespołu.

Wybierz odpowiednie fortele dla misji, w której bierzesz udział

Upewnij się, że wykorzystujesz fortele, z którymi wyruszasz. Nieważne, czy musisz użyć pliku Sygnał SOS aby przyciągnąć innych graczy do swojego meczu, aby uniknąć przedwczesnej śmierci, lub po prostu chcesz użyć Orbitalnego Uderzenia Orła, aby załatać dodatkowe dziury po robakach, zanim zostaniesz zarojony, przekonasz się, że mogą one wyeliminować mnóstwo wrogów na raz przyznając ci ogromną premię XP.

Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby przeżyć

Może to wydawać się proste, ale w Helldivers 2 niezwykle łatwo jest zginąć. Być może po prostu idziesz dalej, zajmując się swoimi sprawami, gdy z ziemi wyskakuje horda błędów. Zabłąkana kula od członka drużyny może doprowadzić cię do przedwczesnej śmierci, a prawie wszystko na ziemi może cię zabić niemal natychmiast. Im dłużej pozostaniesz przy życiu i nie będziesz potrzebował wzmocnień, możesz znajdować przedmioty i zabijać stworzenia, aby zdobyć jeszcze więcej XP.

Po prostu baw się dobrze grą

Chociaż szlifowanie dostępnych Obligacji Wojennych może wydawać się świetną zabawą, po prostu ciesz się tym, co Helldivers ma ci do zaoferowania. Weź udział w dowolnej liczbie misji solo lub, jeśli to możliwe, dołącz do znajomych. gra jest świetna, niezależnie od tego, co w niej robisz, więc po prostu baw się dobrze i nie przejmuj się Obligacjami Wojennymi. Jasne, nowa broń i zbroja mogą być świetnym sposobem na odświeżenie Helldivera, ale odblokujesz je wystarczająco szybko.

Miej oczy szeroko otwarte na sekcję Helldivers 2 poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, co musisz zrobić, aby dlaczego możesz nie otrzymać wszystkich swoich nagród.