System reputacji Star Wars Outlaws całkowicie zmieni przebieg historii

Z Banici z Gwiezdnych Wojen którego premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku, fani przygotowują się na epicką historię opowiadaną w całej galaktyce, a najnowsze wiadomości pokazują, że system reputacji może całkowicie wpłynąć na przebieg tej historii.

Gwiezdne Wojny Banici to nadchodząca przygodowa gra akcji z otwartym światem, której akcja, jak zapewne się domyślacie, rozgrywa się w Gwiezdnych Wojnach wszechświat. Akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Imperium kontratakuje I Powrót Jedi, Banici opowie historię wyjętej spod prawa Kay Vess, która eksploruje każdy zakątek galaktyki.

Wraz z nadejściem (miejmy nadzieję) jej premiery, gracze nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o grze i na szczęście niedawno dowiedzieliśmy się więcej na jej temat. Wyjęty spod prawa system reputacji, który wydaje się przypominać ten przedstawiony w Red Dead Redemption 2.

Dyrektor kreatywny Ubisoft Massive, Julian Gerighty, ujawnił niedawno, że reputacja będzie dla gracza jednym ze sposobów na odejście od ustalonej narracji opowieści.

„Jako łotr żyjesz i umierasz według swojej reputacji, co oznacza, że ​​Kay będzie musiała poruszać się po podziemnym świecie i jego różnych syndykatach przestępczych, podejmując decyzje, które wpłyną na jej reputację, jej doświadczenie i wsparcie w trakcie gry” – powiedział niedawno powiedział GryRadar. „Dobra reputacja może zapewnić jedne z najbardziej lukratywnych możliwości, a zła reputacja może spowodować, że (Kay Vess) stanie twarzą w twarz z gniewem syndykatu, który będzie ją ścigał”.

Jak widać, zdobyta reputacja może drastycznie zmienić historię, mimo że narracja gry podobno ma tylko jedno zakończenie. To się zatrzyma Banici aby nie stał się zbyt przewidywalny dla graczy, jednocześnie dając im dostęp do różnych zadań w zależności od ich pozycji w społeczeństwie. Podobnie jak Grand Theft Auto i Red Dead Redemption, złamanie prawa postawi Kay przed sądem.

Chociaż nadal jest wiele rzeczy niewiadomych Banici z Gwiezdnych Wojen, wciąż zapowiada się na epicką przygodę w otwartym świecie, której premiera nastąpi jeszcze w tym roku.