Strategie zdobywania medali w Helldivers 2

W grze Helldivers 2 można zebrać kilka różnych walut, a jeśli chcesz ukończyć wszystkie obligacje wojenne, musisz zacząć zdobywać medale. Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje kilka sposobów na zdobycie medali, które opiszę w tym przewodniku po wojnie galaktycznej.

Jak zdobywać medale w Helldivers 2

Zrzut ekranu gry Helldivers 2 przedstawiający menu stołu wojny galaktycznej przedstawiające medale przyznawane za wykonanie osobistego zamówienia.

Oto najlepsze sposoby na zdobywanie medali w Helldivers 2:

  • Ukończ misje: za każdą ukończoną misję otrzymasz co najmniej jeden medal, a więcej medali zostanie przyznanych w zależności od poziomu trudności i liczby misji ukończonych podczas pojedynczej operacji.
  • Kompletuj zamówienia osobiste: to najszybszy sposób na zdobycie medali, dzięki któremu po ukończeniu otrzymasz od razu około 15 medali.
  • Znajdź medale podczas eksploracji podczas misji: zejdź z utartej ścieżki podczas misji, aby sprawdzić interesujące miejsca. Są one oznaczone świecącymi pomarańczowymi latarniami i czasami zawierają losowy asortyment zaopatrzenia i gadżetów, w tym medali.

W grze Helldivers 2 medale zdobywa się głównie za wykonanie misji w Wojnie Galaktycznej lub za wykonanie codziennych rozkazów osobistych. Kiedykolwiek ty ukończ misję i pomyślnie wydostaniesz się z powrotem na swój statek, zdobędziesz co najmniej jeden medal więcej do swojej kolekcji. Im wyższy poziom trudności grasz, tym więcej misji będziesz musiał ukończyć podczas jednej operacji, co pozwoli ci zdobyć więcej medali. Kiedy spojrzysz na całkowity postęp walutowy, są one oznaczone złotymi kółkami z czarną czaszką.

Jednak zdobywanie jednego Medalu na raz może być nudne, więc jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, najlepiej będzie się skupić na Zamówienia osobiste z pomocą znajomych w trybie wieloosobowym, aby uzyskać najlepsze wyniki. Zawsze będziesz mieć co najmniej jedno zamówienie czasowe do wykonania na dany dzień w Helldivers 2, a wykonanie zamówienia zapewni ci 15 medali bezpośrednio do pełnej kolekcji walut.

Możesz zobaczyć swoje aktualne Zamówienia na stronie Tabela wojny galaktycznej lub naciskając „L2” podczas spaceru po statku. Zwykle w Helldivers 2 istnieją dwa różne porządki, które obejmują całą społeczność i graczy na poziomie osobistym. Kontynuuj te i normalne misje, aby zdobyć jak najwięcej medali.

Jak korzystać z medali w Helldivers 2

W grze Helldivers 2 medale służą jako waluta umożliwiająca odblokowanie wszystkich przedmiotów kosmetycznych w grze Więź Wojenna. Obligacje wojenne to wersja przepustek bojowych w grze Helldivers 2 i możesz je sprawdzić, przechodząc do działu Zakupów na swoim statku. Każda Obligacja Wojenna ma osiem przedmiotów, które można odblokować, aby zdobyć następny poziom. W miarę zdobywania Obligacji Wojennych przedmioty będą droższe, co oznacza, że ​​będziesz musiał wydać więcej Medali, aby przejść na wyższe poziomy. Aby zdobyć pełną kolekcję standardową, będziesz potrzebować około 1200 medali.

Obecnie Helldivers 2 oferuje graczom dostęp do dwóch Obligacji Wojennych, ale tylko wersja standardowa jest bezpłatna dla wszystkich. Obligacja premium kosztuje 1000 Super kredyty odblokować i uzyskać dostęp, ale możesz łatwo znaleźć Super Kredyty podczas zwiedzania, co oznacza, że ​​tak naprawdę nie musisz wydawać ani centa, aby zacząć wrzucać Medale do zawartości premium Helldivers 2.

I to wszystko, co musisz wiedzieć o Medalach w Helldivers 2. Aby rozpocząć wojnę, sprawdź, jak będzie działać gra krzyżowa w Helldivers 2.