Steam udostępnia wiele bezpłatnych plików do pobrania, które możesz pobrać teraz przez ograniczony czas

Mówią, że nigdy nie należy patrzeć darowanemu koniowi w pysk. Biorąc to pod uwagę, nie mogę sobie wyobrazić, że najnowszy darmowy dodatek Steam wywoła zbyt duży szum.

Aby uczcić wydarzenie Steam Remote Play Together 2024, możesz teraz zdobyć darmowy animowany awatar, ramkę i naklejkę tematycznie na tę okazję. Lepsze to niż nic, prawda? Prawidłowy!? Próbuję nastawić się na to pozytywnie. Animowany awatar nazywa się „Planet Pals” i trzeba przyznać, że jest całkiem niezły, przedstawia dwie małe wirujące planety przelatujące przez galaktykę. Wolna ramka nazywa się „Kręgami Co-Op”. Nie jest to najlepsza ramka jaką widziałem na Steamie ale nie jest też źle. Animowana naklejka nazywa się „Gaming Guys” i, jak się domyślacie, przedstawia dwóch przyjaciół grających.

Wydarzenie Steam Remote Play Together potrwa tylko do 19:00 czasu PST 19 lutego. Nie potwierdzono jeszcze, czy te gratisy będą nadal dostępne po tej dacie, ale najlepiej jest zachować ostrożność podczas emisji. Mając to na uwadze, masz niecały tydzień na zabezpieczenie swoich bezpłatnych pobrań, zanim będzie potencjalnie za późno.

Jeśli to sprawiło, że pragniesz czegoś odrobinę bardziej treściwego, pozwól, że przedstawię ci inne „darmowe” sugestie tematyczne. BIONICLE: Maski Mocy ukaże się wkrótce na platformie Steam i będzie dostępna za darmo. Ta przygoda w otwartym świecie pozwoli graczom ponownie przeżyć legendę o potężnych Toa i ich misji zdobycia masek mocy Kanohi.