Steam udostępnia setki darmowych gier do sprawdzenia w tym tygodniu

Wyglądasz na kogoś, kto lubi dobrą, darmową grę. A przynajmniej wersja ciebie, czytelniku, którą teraz sobie wyobrażam, tak robi. Ty też masz świetne włosy. Jakiego produktu używasz? Całkowicie naturalne, mówisz? Wow.

W każdym razie, jeśli jesteś graczem Steam i masz czas do zabicia, wkrótce zostaniesz pochowany w setkach darmowych gier. A najlepsza część? To jedne z najbardziej ekscytujących wydawnictw nadchodzących kilku lat i później. Jakim szczęśliwym małym graczem jesteś.

Od jutra, 5 lutego, Steam Next Fest powraca. Dla tych, którzy nie są do końca pewni, co to jest, nie ma się czego bać. Cholera, byłoby dziwnie, gdybyś się bał.

Steam Next Fest to prezentacja wszystkich największych nadchodzących gier, z setkami dobrze zapowiadających się nowości od dużych i małych studiów. I choć wszyscy uwielbiamy dobry zwiastun, najlepszym sposobem, aby naprawdę poczuć atmosferę gry, jest zagranie w grę — i właśnie o to chodzi w Steam Next Fest, kochanie.

„Siedem dni, setki demonstracji i godziny transmisji na żywo dla programistów” – oto co czeka w trakcie Steam Next Fest – pisze Valve. „Wielodniowe świętowanie nadchodzących gier. Przeglądaj i graj w setki wersji demonstracyjnych, wybieraj spośród dziesiątek transmisji na żywo do oglądania i rozmawiaj z twórcami o ich grach.

Steam Next Fest potrwa od 5 lutego do 12 lutego i możesz wierzyć, że będziemy z Tobą przez cały tydzień, prezentując najważniejsze i najlepsze gry, w które musisz zagrać. Ponieważ cię kochamy. Również dlatego, że potrzebujemy, abyś klikał w nasze artykuły, abyśmy mogli nadal płacić za luksusy, takie jak jedzenie i czynsz. Ale głównie dlatego, że cię kochamy.