Steam udostępnia ogromną ofertę 24 darmowych gier, którą możesz sprawdzić już teraz

Steam wprowadza tę opcję w tym miesiącu, a luty stał się jednym z najlepszych miesięcy pod względem darmowej gry, jakie widzieliśmy od dłuższego czasu. Jeśli jesteś zagorzałym graczem na PC, teraz jest czas, aby sprawdzić Steam (zakładając, że jeszcze tego nie zrobiłeś).

W sumie będzie to oznaczać, że Steam udostępnił ogromną kolekcję darmowych gier; 24, żeby być dokładnym.

Po raz pierwszy informowaliśmy o 12 bezpłatnych tytułach w zeszłym tygodniu, co było wystarczająco ekscytujące dla nas, zagorzałych fanów Steam, zwłaszcza w kontekście kolejnej partii sześciu bezpłatnych gier, które zostały ogłoszone zaledwie kilka dni później. Łącząc poprzednie gratisy z sześcioma ostatnimi ogłoszonymi na Twitterze za pośrednictwem bezpłatnych gier Steam, daje to w sumie 24.

Czasami możemy zająć się matematyką. Kiedy gry tego od nas wymagają.

W najnowszej serii gier dostępnych do klubu gracze znajdą urocze, szorstkie i kojące zajęcia, które pozwolą im miło spędzić czas – niezależnie od nastroju, w jakim grasz, znajdziesz to albo w tych sześciu nowych, bezpłatnych tytułach, albo w poprzednich grupa, o której wspominaliśmy.

Jedną z najlepiej ocenianych gier wśród nowicjuszy jest Namocz i spryskaj„doświadczenie w saunie”, które polega na relaksie… chyba że Twoi przyjaciele zdecydują się zamiast tego wywołać chaos.

„Jedna z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem. W pracy myślę tylko o grze. To przejęło kontrolę nad moim życiem. Przed tą grą wiedziałem tylko cierpienie, ale Soak & Splash pokazało mi drogę do prawdziwego szczęścia. Dziękuję Panu za każdy dzień, w którym budzę się i mogę grać w tę grę” – czytamy w jednej z recenzji bez cienia sarkazmu(!)

Jeśli to ci nie odpowiada, BellyBoty, neonowa gra komputerowa z lat 80. doda Ci energii po wylegiwaniu się w saunie. Nawet jeśli próbowałeś, nie udałoby ci się zdobyć dwóch bardziej kontrastujących gier w tej samej kolekcji gratisów.

Ogólnie rzecz biorąc, jest wiele rzeczy, które można pokochać w ogromnej ofercie darmowych gier na Steamie, więc naprawdę nie powinieneś zwlekać z wypróbowaniem jednej lub wszystkich z nich.