Steam udostępnia niespodziankę do pobrania za darmo, której nikt z nas się nie spodziewał

Użytkownicy Steam mogą pobrać bezpłatną niespodziankę w ramach nowej wyprzedaży, o której nikt nie myślał, że wróci w najbliższym czasie.

W wyniku szokującego obrotu wydarzeń Steam przywrócił swoją Księżycową Nową Wyprzedaż, przynosząc ze sobą mnóstwo zniżek na długą listę gier.

To miła niespodzianka, ponieważ Steam ogłosił już w 2022 roku, że zamiast tego zastąpi wyprzedaż Księżycowego Nowego Roku wyprzedażą wiosenną. Rok później pojawiła się wyprzedaż z okazji chińskiego Nowego Roku, a teraz zatoczyliśmy koło z powrotem do wyprzedaży z okazji Księżycowego Nowego Roku. Steam nie skomentował, co spowodowało wznowienie sprzedaży, mimo to jest to mile widziany powrót.

Jak możesz sobie wyobrazić, wszystkie oferowane gry pochodzą z chińskich studiów gier i oferują niesamowite zniżki na szeroką gamę gier.

Dodatkowo użytkownicy mogą zostać nagrodzeni kilkoma bezpłatnymi plikami do pobrania w formie bonusów za logowanie. Wszystko, co musisz zrobić, to logować się do Steam każdego dnia wyprzedaży, aby otrzymać cyfrowe gratisy do dodania do swojego profilu, z których pierwszą jest naklejka ze smokiem.

Nie są to najbardziej ekscytujące nagrody, ale niektórzy użytkownicy uwielbiają zbierać ich jak najwięcej, więc nie będą chcieli przegapić tych gadżetów.

Oczywiście, jeśli żaden przedmiot z wyprzedaży Księżycowego Nowego Roku nie przykuł Twojej uwagi, nie jest to koniec świata, ponieważ Steam jest obecnie pełen gier, które zasługują na miejsce na Twojej liście życzeń lub w bibliotece gier. Jedną z takich gier jest symulator rolnictwa inspirowany Stardew Valley lub ekscytująca mieszanka gier RPG Pierścień Eldena i The Elder Scrolls. Istnieje również długa lista bezpłatnych gier, które możesz dodać do swojej biblioteki na ograniczony czas, jeśli wolisz na razie zachować gotówkę.

Wyprzedaż Księżycowego Nowego Roku na Steamie potrwa do 14 lutego, po czym nastąpi wyprzedaż wiosenna.