Steam udostępnia kolejnych 6 darmowych gier, które możesz dodać do swojej biblioteki bezpośrednio na platformie

Znowu ten czas, czas na kolejną porcję darmowych gier Steam, które możesz pobrać i zachować na zawsze.

Zawsze możesz polegać na Valve i platformie Steam, które dostarczają mnóstwo gratisów do dodania do swojej biblioteki gier. Zwykle każdy znajdzie coś dla siebie i chociaż nie będzie dostępu do najnowszych gier AAA, np Helldivers 2 I Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości nie zabraknie Ci gier niezależnych do wypróbowania. Jeśli nic na Steamie nie przykuje Twojej uwagi, zawsze możesz odwiedzić sklep Epic Games Store, w którym znajdziesz także dziwną darmową grę do pobrania.

Sprawdź darmowe gry i ich opisy poniżej!

Sheepy: krótka przygoda– „Krótka, ręcznie wykonana platformówka Pixel Art, która opowiada o Sheepym, porzuconym pluszaku powołanym do życia. Sheepy: A Short Adventure to pierwsza krótka gra od MrSuicideSheep.

Chakana, Złoto Bogów– „Wyrusz w dwuwymiarową przygodę z metroidvanią, która zanurzy graczy w mitologię andyjską, koncentrując się na eksploracji, walce i odkrywaniu. Dołącz do Hoyustusa, odważnego wojownika jaguara, w jego podróży mającej na celu uwolnienie swojego ludu z ucisku uzurpującego sobie boga.

Party PooperZ– „Party Pooperz to niesamowita, chaotyczna gra towarzyska, w której rywalizujesz z przyjaciółmi. Los motywu dzisiejszej imprezy spoczywa na twoich barkach, kradnij gości i używaj przedmiotów, aby Twoja impreza była jak najbardziej popularna. Niech rozpocznie się bitwa o najbardziej legendarną imprezę!”

Blackout – wczesny dostęp– „Doświadczenie zombie dla jednego gracza. Gracze są uzbrojeni w różnorodną broń, unikalne zdolności, rodzaje pocisków i nie tylko, aby stawić czoła bezlitosnym hordom przebiegłych wrogów. Poruszaj się po rozbudowanym systemie postępów w stylu DnD w tej porywającej podróży przez stale rosnącą falę nieumarłych zagrożeń.”

I gotowe, sześć darmowych gier Steam, które możesz pobrać i zachować na zawsze. Biorąc to pod uwagę, nie zrobią tego ostatni na zawsze, więc lepiej je złapać, póki możesz.