Steam udostępnia darmowy banger z otwartym światem, który możesz pobrać i zachować na zawsze

Uwielbiamy darmową grę w GAMINGbible. Jestem pewien, że Ty też lubisz darmowe gry. Jeśli jesteś graczem na PC, możesz już teraz udać się na Steam i odebrać kopię tej walki z zombie w otwartym świecie za darmo.

Dead Island: Riptide Edycja Ostateczna jest obecnie dostępna za darmo, jeśli masz konto Steam. Ponieważ jest to ostateczna edycja gry, otrzymasz grę podstawową, a także pakiet DLC i aktualizacji.

Czy gry o zombie są nadal popularne? W tym momencie mamy wrażenie, jakbyśmy chłostali martwe zwłoki przez lata. Jeśli nadal lubisz odrobinę nieumarłych w swoich grach, naprawdę musisz skorzystać z tej oferty i zagrać Martwa Wyspa. Choć blednie w porównaniu z nowszą kontynuacją, była to świetna gra na swoje czasy i warto do niej wrócić teraz. W końcu kiedy można zabić zombie w wakacyjnym raju?

„Witajcie w niezapomnianej apokalipsie zombie – piękniejszej niż kiedykolwiek. Złapany w imponującą epidemię zombie na tropikalnej wyspie Banoi, twoją jedyną myślą jest: przetrwać!” to oficjalna notka, ale możesz to ode mnie wziąć Riptide z Dead Island to w zasadzie rozdrabnianie zwłok zombie w raju.

Walka jest tutaj brutalna, krwawa i błyskotliwa, a fabuła zawiera odpowiednią ilość przesadzonych nonsensów, czego – bądźmy szczerzy – właśnie tego oczekuje się od gry pełnej żywych trupów. Riptide z Dead Island pierwotnie ukazał się w 2016 roku, więc chociaż nie będzie sprawiał wrażenia innowacyjnego, w tamtym czasie wiele rzeczy robił inaczej i gracze dobrze zareagowali. Jeśli chcesz tylko bezmyślnego działania, tutaj jesteś objęty ochroną. Wyjdź i rozwal mózg!