Steam udostępnia 6 bezpłatnych gier na styczeń, które możesz pobrać i zachować już teraz

Kto ma ochotę zagrać w darmowe gry wideo? Oczywiście, że tak. W takim przypadku mamy sześć bezpłatnych gier Steam na PC, które powinny zapewnić ci zajęcie na resztę stycznia.

Zawsze miło jest pomóc zabić czas, oddając się naszym ulubionym hobby, takim jak gry wideo, zwłaszcza gdy chcemy dobrej odskoczni od naszych światowych nieszczęść. Co więcej, jeśli te gry wideo są darmowe, tym lepiej! Oto sześć darmowych gier wideo (Dzięki Darmowe gry Steam) na PC, które możesz teraz pobrać za pośrednictwem Steam. Szczęśliwe dni!

  • Wojna Przywoływaczy: „Światowy hit RPG, który porwał Przywoływaczy na całym świecie! Wskocz do Sky Arena, świata toczącego bitwę o ważny zasób: Kryształy Many. Zaprojektuj własną talię i strategię, używając ponad 1500 potworów, aby odnieść zwycięstwo. Wyrusz na epicką przygodę ze swoimi Potworami!”
  • RAID: Legendy Cieni: „to darmowa kolekcja RPG z ponad 800 grywalnymi bohaterami i 8 trybami gry. Usłuchaj wezwania Arbitra i broń mrocznego świata fantasy Telerii.”
  • Poszukiwanie kotów na Dzikim Zachodzie: „105 kotów ukrywa się w tym starym zachodnim mieście! Czy potrafisz znaleźć je wszystkie? Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zwiedzaj to ręcznie rysowane zachodnie miasto.
  • Powaga: „Gravitia to gra przygodowa polegająca na manipulowaniu grawitacją w celu ucieczki z wyjątkowego świata pełnego tajemnic.”
  • Łowca Astry Zosma: „Gra RPG w poszukiwaniu skarbów z przyjacielem na całe życie! Ucieknij z Wieży Półksiężyca i wróć na powierzchnię… i zgarnij po drodze mnóstwo skarbów!”
  • Przewieziony drogą lotniczą: „Airborne to połączenie platformówek 2D, Rage Games i Parkour, a jednocześnie pełne akcji. Musisz dotrzeć do końca poziomu, unikając kolców, kul, wieżyczek, laserów i nie tylko!”

Więc gotowe, są to darmowe gry, które możesz pobrać teraz przez Steam i zachować na zawsze.