Steam dodaje 9 nowych bezpłatnych gier, w które możesz zagrać w ten weekend

To ten moment w tygodniu, kiedy przyglądamy się niektórym z genialnych gier, w które możesz teraz grać na Steamie. Mamy dziewięć gier do odkrycia i wszystkie są dostępne za darmo. Aby w nie zagrać, wystarczy darmowe konto Steam.

Najpierw jest Skyclimberzy, wieloosobowa gra RPG polegająca na budowaniu miasta, której akcja rozgrywa się w proceduralnie generowanym wszechświecie inspirowanym grafiką anime. Będziesz mógł wybrać klasę RPG, w którą będziesz grać, i stworzyć od podstaw nowe miasto.

Twórca Omega to nowa gra o przetrwaniu, w której masz programowalnego robota, który pomoże Ci w budowaniu, walce i zbieraniu materiałów. Potrafisz używać podstawowego języka programowania do aktywowania zadań dla Grammi. Jeśli szukasz łamigłówki PvP, nie szukaj dalej Bitwy plecakowew którym organizujesz plecak bohatera, aby zadać obrażenia przeciwnikowi.

Kształtz 2 to symulator budowy fabryk, który pozwala budować rozległe, zautomatyzowane fabryki, które są przyjemne dla oka i mózgu. Czy potrafisz zoptymalizować najlepszą fabrykę? Jeśli budowanie talii bardziej Ci odpowiada, dlaczego nie spróbować Balatro który zbiera wiele pozytywnych opinii w okresie poprzedzającym jego premierę. Wyobraź sobie pokera zmieszanego z Zabij Iglicę i jesteś na dobrej drodze.

Budowniczowie Dragon Quest 2 to zachwycająca gra typu city builder połączona z tradycyjnymi tropami JRPG. Nie musisz grać w pierwszą grę, aby cieszyć się tą uroczą przygodą. Następna w kolejce jest bijatyka typu roguelike, w której sterujesz stickmanem, który kopie, uderza i przebija się przez tłum, w Przyklej to do Stickmana.

Zabij to ogniem 2 kontynuuje absurdalną akcję z pierwszej gry, prosząc o zabijanie pająków w najbardziej pomysłowy możliwy sposób. Nie dla arachnofobów. Wreszcie, mamy Pełna łyżwa, gra akcji typu roguelike o skateboardingu. Tak, wiele słów, które nie powinny ze sobą współgrać, ale zdecydowanie tak. Łańcuchowe kombinacje trików, aby zabić potwory. Brzmi świetnie.