Steam dodaje 6 nowych bezpłatnych gier, pobierz teraz

Każdy, kto potrzebuje pakietu darmowych gier Steam, trafił we właściwe miejsce, ponieważ w tej chwili dostępnych jest sześć nowych tytułów do pobrania jednego, jeśli nie wszystkich, z nich.

Wszyscy skupiają się teraz na jednej konkretnej grze na Steam, ale oferuje ona więcej niż tylko możliwość zdobywania znajomych umysłem. A kiedy już skończysz korzystać z którejkolwiek z sześciu dostępnych bezpłatnych gier, możesz do niej wrócić Palworld odświeżony i gotowy na złapanie większej liczby znajomych (lub ludzi).

Sześć tytułów dołączanych do biblioteki bezpłatnych gier ma zróżnicowaną zawartość, dzięki czemu zaspokoi potrzeby szerokiego grona graczy; jest to normą, gdy Steam dodaje więcej tytułów do swojego stosu gratisów. Jest chaotyczna rozrywka Klak szałtytuł, który musisz sprawdzić pod względem wieku, zanim przejdziesz dalej, wraz z relaksującą przyziemnością Symulator odśnieżania – Pierwszy śnieg.

Jeśli nie zapewnią ci wystarczającej różnorodności, zawsze możesz wybrać zwariowany świat Technofumer, FPS, który prawdopodobnie sprawi, że będziesz się zastanawiać, czy ktoś nie dodał czegoś do Twojej herbaty. Mimo to jest to „ekscytujące” doświadczenie, które ma na swoim koncie wiele pozytywnych recenzji.

Jak zawsze, zostaliśmy ostrzeżeni o tych gratisach dzięki pracy Free Steam Games na Twitterze, koncie, które wykonuje robotę Pana, abyśmy nie musieli często płacić za naszą rozrywkę. To zabrzmiało bardziej sugestywnie, niż chciałem… Idziemy dalej.

„Właśnie dlatego Cię obserwujemy” – napisał jeden z zadowolonych klientów, gdy zobaczył ogłoszenie o kolejnych bezpłatnych grach na PC. Jeśli chodzi o odkrywanie bezpłatnych gier na Steam, nie ma lepszego źródła niż darmowe gry Steam.

Nienawidzimy tego robić, ale jak zawsze pamiętaj, że nie wszystkie te gry są przyjazne dla komputerów Mac; przed pobraniem sprawdź specyfikację, aby uniknąć rozczarowania. Mówię z doświadczenia.