Steam dodaje 6 nowych bezpłatnych gier, które możesz pobrać i zachować na zawsze

Kto chciałby sześć bezpłatnych gier, które można pobrać i zachować na zawsze na PC za pośrednictwem Steam? Jeśli to ty, to jesteś we właściwym miejscu.

Nie każdy z nas jest w stanie nadążać za kupowaniem najnowszych gier wideo, choć wszyscy uwielbiamy ten luksus. Jednakże na rynku dostępnych jest kilka fantastycznych, darmowych tytułów AAA, takich jak Fortnite, Call of Duty: Warzone I Jesieni chłopaki aby wymienić tylko kilka. Jeśli jednak lubisz grać w darmowe gry, które są nieco inne, lub nawet sprawdzić grywalne wersje demonstracyjne, sklep Steam jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie.

  • „Wyrusz na epicką wyprawę w BladeBound, darmowej grze RPG. Opanuj moce żywiołów, twórz legendarny sprzęt i walcz z potężnymi wrogami w królestwie Ezury. Dołącz do przygody już dziś!”
  • „to uczciwa turowa gra karciana online, pozwalająca graczom tworzyć własne talie z różnych kart do darmowych bitew”.
  • „to pierwszoosobowa platformówka typu „wielki skok” z elementami zagadkowej eksploracji i lekkiej walki – magiczna odyseja przez wyspy na niebie, podczas której szybujesz z gracją, a ostatecznie nawet naginasz grawitację do swojej woli, dając ci moc dosłownie obrócić świat jak ze snu wywrócony do góry nogami.”
  • „pozostaje wierny klasycznym MMORPG, ale z wyjątkową grafiką i groteskowością. Walcz u boku swoich przyjaciół, aby pokonać potężnych wrogów, lub walcz ze znajomymi, aby sprawdzić swoje umiejętności w świecie pełnym strachu, rozpaczy i szaleństwa.
  • „Graj jako MARS (Machine of Absolute Retaliation and Safeguard), robot zaprogramowany do eksterminacji zdradzieckich kosmitów, którzy przejęli Razor City. Jako MARS musisz uwolnić Razor City spod jego dominacji, aby ocalić ocalałych przed zagładą.”
  • „to kontynuacja Toribash, wielokrotnie nagradzanej turowej bijatyki typu sandbox, opracowanej przez Nabi Studios. Więcej graczy i walki, broni i krwi, a ostatecznie – więcej zabawy.”

Oto sześć bezpłatnych gier, które możesz pobrać za darmo ze Steam i zachować na zawsze. Szczęśliwe dni!