Steam 12 darmowych gier, które możesz pobrać już w lutym

Jeśli szukasz serii bezpłatnych gier wideo, które możesz pobrać teraz ze Steam i zagrać w nich w lutym 2024 r., mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Teraz, być może bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby w miarę możliwości oszczędzać trochę pieniędzy w czasie kryzysu związanego z kosztami życia. Jednak ważne jest również utrzymanie pozytywnego zdrowia psychicznego i być może nic nie sprawi nam większej radości niż nasze ukochane gry wideo. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy listę 12 bezpłatnych gier, które możesz teraz pobrać na PC za pośrednictwem sklepu Steam (Dzięki Darmowe gry Steam).

 • „Przeżyj początek wielkiej przygody w Outcast Tales: The First Journey. Weź udział w głębokich bitwach taktycznych, podejmuj trudne decyzje i wybieraj przygody – napisz opowieść o wyrzutku, która będzie dla ciebie wyjątkowa!”
 • „Po otwarciu Ośrodka 1730 aktywne pozostają jedynie Ośrodki 15 i 19. Kompleks 1730 był najbezpieczniejszy, ale nowy dyrektor przyspieszył jego upadek. Jako strażnik musisz przetrwać szaleństwo anomalii. Przetrwaj i znajdź wyjście.”
 • „Konstruktor miast science-fiction, którego akcja toczy się na niegościnnej obcej planecie. W obliczu nieuchronnej zagłady Ziemi ludzkość połączyła swoje zasoby i wysłała uśpione statki na pobliskie planety, które mogły potencjalnie zamieszkać. Ale ten okazał się znacznie mniej nadający się do zamieszkania, niż się spodziewano…”
 • „Zniszcz hordy wrogów i przetrwaj wbrew wszelkim przeciwnościom! Odblokuj różne postacie, znajdź potężne kombinacje umiejętności i wyrusz w ekscytującą podróż przez różnorodne, bardzo różne światy w tej uroczej, ale bezlitosnej grze typu roguelike!”
 • „to gra typu tower defence, w której jesteś jednym z nielicznych konduktorów zdolnych do poruszania się po Żelaznej Linii. Czy przeżyjesz atak, czy zdobędziesz ekspresowy bilet do zaświatów?!
 • „Połącz siły z maksymalnie 4 przyjaciółmi, aby stawić czoła paranormalnym potworom. Jeden gracz może wcielić się w potwora i polować na badaczy. Aby wygrać grę, musisz przetrwać wystarczająco długo, aby wykonać wszystkie zadania i pokonać potwory. Wyjdź z cienia, koniec z bieganiem i ukrywaniem się. Zwalczać!”
 • „Wyrusz na epicką wyprawę w Bladebound, darmowej grze RPG. Opanuj moce żywiołów, twórz legendarny sprzęt i walcz z potężnymi wrogami w królestwie Ezury. Dołącz do przygody już dziś!”
 • „to uczciwa turowa gra karciana online, pozwalająca graczom tworzyć talie z różnych kart na potrzeby darmowych bitew”.
 • „Dream of the Star Haven” to pierwszoosobowa platformówka „wielkiego skoku” z elementami zagadkowej eksploracji i lekkiej walki – magiczna odyseja przez wyspy na niebie, podczas której szybujesz z wdziękiem, a ostatecznie nawet naginasz grawitację do swojej woli, dając ci moc wywrócić do góry nogami świat marzeń.”
 • „Mad World pozostaje wierny klasycznym MMORPG, ale z wyjątkową grafiką i groteskowością. Walcz u boku znajomych, aby pokonać groźnych wrogów, lub walcz ze znajomymi, aby sprawdzić swoje umiejętności w świecie pełnym strachu, rozpaczy i szaleństwa. To jest Szalony świat.”
 • „Graj jako MARS (Machine of Absolute Retaliation and Safeguard), robot zaprogramowany do eksterminacji zdradzieckich kosmitów, którzy przejęli Razor City. Jako MARS musisz uwolnić Razor City spod jego dominacji, aby ocalić ocalałych przed zagładą.”
 • „to kontynuacja Toribash, wielokrotnie nagradzanej turowej bijatyki typu sandbox, opracowanej przez Nabi Studios. Więcej graczy i walki, broni i krwi, a ostatecznie – więcej zabawy.”

Proszę bardzo, jest to 12 darmowych gier, które możesz teraz pobrać ze Steam i zachować na zawsze. Szczęśliwe dni!