Statystyki Dziedzictwa Hogwartu potwierdzają, że zdecydowana większość graczy pochodziła ze Slytherinu

Izba, do której jesteś przydzielony, niekoniecznie określa twoją lojalność, jednak niektórzy twierdzą, że ujawnia twoją pozycję moralną. I według Dziedzictwo Hogwartumoralność graczy jest w najlepszym wypadku niejednoznaczna.

Jako Krukon nie chcę rzucać oszczerstw na moich kolegów czarodziejów i czarownic, ale mówi to coś, gdy większość Dziedzictwo Hogwartu fandom to Slytherin. Nie oznacza to, że wszyscy są mrocznymi czarodziejami, pokazuje jednak, że Slytherin ma złą aurę, której niewielu może się oprzeć.

Statystyki gry o Harrym Potterze ujawniły również, że od premiery gracze stoczyli bitwę i pokonali 5,25 miliarda złych czarodziejów, co najwyraźniej dowodzi, że nie wszyscy uczniowie Slytherinu są źli. Bardziej zaskakujące, przynajmniej dla mnie, jest to, że tylko 17 procent graczy należy do Ravenclawu – nasz Dom jest wspaniały, więc wydaje się to niesprawiedliwie niskie.

Jednakże, jak wszyscy wiemy, gracze często ucieleśniają stworzoną przez siebie postać, dlatego ich wybory mogą nie odzwierciedlać w rzeczywistości Domu, do którego należą. Widzieć? Więcej z Was należy do Krukonów, niż chcielibyście przyznać.

Bardziej inspirujący niż bycie Ślizgonem jest fakt, że Dziedzictwo Hogwartu gracze spędzili w sumie ponad 740 milionów godzin rozgrywki. Podczas tych godzin przygód czarodzieje pokonali 5,30 miliarda pająków, co wydaje się odrobinę przesadą, ale kim jesteśmy, żeby mówić, że powinieneś oszczędzać ośmionożne pająki.

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Dziedzictwo Hogwartu! Tyle magicznych i niezapomnianych chwil!” – powiedział jeden z fanów w odpowiedzi na obchody pierwszej rocznicy powstania gry (dlatego opublikowano te statystyki. Tak trzymać).

Jak wielu się zgodzi, „to imponujące liczby” od fandomu, choć liczby te mogłyby być większe, gdyby tylko twórcy przestali opóźniać darmowe DLC. Pomimo tego, że jest tak ukochaną grą, Dziedzictwo Hogwartu zawodzi część swoich fanów, nie dając im „Haunted Hogsmeade”, DLC przeznaczonego na ten miesiąc.

To denerwujące, że musimy czekać, ale dzięki Bogu, że mieliśmy cały rok, aby zanurzyć się w świecie, w którym nie pozwalamy, aby pewna osoba splamiła się swoimi wątpliwymi opiniami i przekonaniami.