Starfield zderza się z Cyberpunkiem 2077 w przygodowej grze science-fiction z 2024 roku, którą możesz wypróbować bezpłatnie już teraz

Kiedy światy się zderzają, kończy się to przygodą science-fiction, która bez wątpienia stawia nas w centrum losu naszej postaci. Tak rzadkiej i obecnie bezpłatnej okazji nie można przegapić.

Pole Gwiazd niedawno cieszyła się największą w historii aktualizacją, która obejmuje znaczną poprawę grafiki, której fani domagali się od czasu jej premiery. Chociaż pozytywnie jest widzieć, jak Bethesda niestrudzenie pracuje nad grą, brakuje elementów epopei science-fiction.

Więc masz Cyberpunka 2077, z pewnością jedna z najlepszych gier akcji science-fiction, w jakie mieliśmy przyjemność grać w ostatnich latach, zawsze wymagająca kolejnej rozgrywki. Ale jak w przypadku każdej ukochanej gry, czasami trzeba odejść i odpocząć (tylko krótką, pamiętaj).

Prawdopodobnie właśnie wtedy potrzebne jest połączenie tych wszechświatów, starcie tytanów, które jest już dostępne na Steamie jako darmowe demo. Chociaż pochodzi z własnego wszechświata, zaspokoi swędzenie, którego wszyscy doświadczamy, odkrywając zawiłości kosmosu i związane z nim niebezpieczeństwa.

Wszechświat nie ma ulubionych to nadchodzący tytuł, w którym występuje zbiegły więzień pozbawiony wspomnień, desperacko próbujący dowiedzieć się, co się z nim stało. Chcąc dowiedzieć się więcej, Yax musi stawić czoła nieznanemu, stawiając czoła niebezpiecznym wrogom w „technologicznym półświatku”.

Jeśli tylko odważysz się dołączyć do Yaxa na początku jego podróży, czeka Cię „przerażająca tajemnica” do odkrycia. Wersja demonstracyjna pozwala zapoznać się z tą współczesną, tekstową przygodą, przygotowując jednocześnie na pełną premierę gry w czerwcu 2024 r.

Zanim ktokolwiek odwróci się od pomysłu zagrania w tytuł tekstowy, sugerujemy wypróbowanie go, zanim skażesz go na stos bez stosu – wypróbowanie jest bezpłatne, więc co masz do stracenia?

Wszechświat nie ma ulubionych będzie dostępna na platformie Steam, zarówno dla użytkowników systemu Windows, jak i Apple, od 24 czerwca. Jednak już teraz możesz zagrać w wersję demonstracyjną za darmo.