Starfield spotyka się z Minecraftem w oszałamiająco ogromnej grze z otwartym światem, w którą możesz teraz grać za darmo

Pole Gwiazd Być może zdania są podzielone, ale jeśli poświęcisz się wystarczająco dużo, aby zbudować i zarządzać własną siecią placówek, możesz się przy tym świetnie bawić. Jeśli to coś, co do ciebie przemawia, być może zechcesz rzucić okiem na nadchodzącą, zachwycającą premierę PlanetSmith który łączy tę ideę z estetyką Minecrafta aby stworzyć produkt końcowy, który wygląda jak coś, w czym będziemy mogli spędzać godziny.

Opracowany przez Incandescent Games, PlanetSmith ma zostać uruchomiony jeszcze w tym roku. Prezentuje się jako sferyczna gra typu sandbox, która oferuje „wyjątkową eksplorację i kreatywne budowanie”. Będziesz mógł udać się w podróż do różnych proceduralnie generowanych światów wokseli, które „przeciwstawiają się konwencjonalnym ograniczeniom budowania z klocków”. Eksploruj galaktykę, aby znaleźć idealną planetę dla siebie lub stwórz własne dzieło. Opcje są dosłownie nieograniczone.

„Zanurz się w spokojną krainę nieograniczonej kreatywności dzięki naszemu trybowi kreatywnemu. Wejdź do świata, w którym rządzi Twoja wyobraźnia – rzeźb krajobrazy, wznoś monumentalne konstrukcje, twórz skomplikowane domy, a nawet tchnij życie w kolosalne postacie” – czytamy w streszczeniu. „Możliwości możesz zdefiniować wyłącznie Ty. Uwolnij swojego artystycznego ducha, projektuj budzące podziw pomniki, a następnie z dumą prezentuj swoje dzieła, zapraszając innych do podziwiania Twojej pomysłowości.

Możesz zarówno odwiedzać, jak i wytwarzać różnorodne biomy, w tym „biomy polarne, palące pustynie równikowe, duże kontynenty do podbicia i urocze skupiska wysp rozsianych po ciemnoniebieskich oceanach”, więc PlanetSmithTwórcy z pewnością wzięli pod uwagę różnorodność. Otrzymasz zadanie poszukiwania zapasów do budowy schronów, aby przetrwać, w tym wydobywania pod powierzchnią każdej planety. Im lepsze będą Twoje umiejętności żerowania, tym bardziej złożone przedmioty będziesz w stanie wytworzyć.

Chwila PlanetSmith może jeszcze nie być dostępny (ani nie mamy daty premiery), obecnie możesz zanurz się w wersji demonstracyjnej w ramach trwającego Para Następny Festyn. Aby wziąć udział, po prostu udaj się na stronę PlanetSmithstronę w sklepie Steam i pobierz wersję demonstracyjną, aby się w nią zagłębić.