Starfield spotyka No Man’s Sky i Just Cause w oszałamiającym darmowym pobraniu ze Steam

Jeśli z jakiegoś powodu Wyrzutek przemknęło Ci przez myśl, warto się temu przyjrzeć, zwłaszcza jeśli lubisz przygody z perspektywy trzeciej osoby. Z tego, co widzimy w przypadku tego nadchodzącego tytułu, wydaje się, że stanowi on połączenie kilku świetnych gier i tworzy własną przestrzeń w krajobrazie roku 2024.

Wyrzutek – nowy początek to kontynuacja kultowego klasyka z 1999 roku, która przenosi serię w współczesną erę z naprawdę oszałamiającą grafiką i mnóstwem wspaniałego ruchu i akcji za pomocą plecaka odrzutowego. Wcielisz się w Cuttera Slade’a z misją ocalenia planety Adelpha, zgodnie z historią stworzoną przez oryginalny zespół z pierwszej części gry.

Zgadza się, pierwotny zespół połączył siły, aby stworzyć zupełnie nową przygodę, która, muszę przyznać, wygląda oszałamiająco. Na podstawie gry Strona Steama zwiastunach, Outcast poprowadzi Cię przez bujne lasy, jałowe pustynie i zamarznięte tundry z misją ocalenia mieszkańców Adelfy.

Choć w zwiastunach nie widać zbyt wiele fabuły, w opisie gry można odnieść wrażenie, że gra przypomina oldschoolową grę akcji z dużą ilością walki i eksplozji, które zwalają z nóg. „Grasz jako Cutter Slade, były żołnierz Navy SEAL, charakteryzujący się tym samym ciętym dowcipem, jaki miał w latach 90. – jednak świat wokół niego się zmienił i ostatecznie on też się zmieni. Wskrzeszony przez wszechmocnego Yodsa, powrócił i zastał zniewolonych Talanów, świat pozbawiony zasobów naturalnych, a jego własną przeszłość splatającą się z najeżdżającymi siłami robotów.

Wydaje się, że w tej długo oczekiwanej kontynuacji kryje się wiele inspiracji, a przynajmniej Outcast ma pewne podobieństwa z najnowszymi tytułami, takimi jak Pole Gwiazd, Słuszna przyczyna, I Niebo niczyje. Wszystkie godne tytuły, w których można znaleźć inspirację, zwłaszcza opowiadając historię akcji z niesamowitymi umiejętnościami i zdolnościami ruchowymi.