Starfield otrzymuje zauważalne usprawnienie grafiki w darmowej łatce

Minęło pięć miesięcy od premiery długo oczekiwanej gry RPG science-fiction firmy Bethesda, Pole Gwiazd a programiści nadal ciężko pracują nad udoskonaleniem gry, o czym świadczy najnowsza bezpłatna łatka.

Czy Pole Gwiazd sprostał oczekiwaniom fanów jest subiektywne i prawie pół roku od premiery spotkało się z dość mieszanymi reakcjami. W naszej recenzji pt Pole Gwiazdpowiedzieliśmy: „Pole Gwiazd to bez wątpienia monumentalne wydawnictwo – i to nie tylko dlatego, że jest to pierwsze nowe IP Bethesdy od 25 lat. Co jakiś czas pojawia się nowa gra, która zmienia nasze postrzeganie możliwości tej branży. Pole Gwiazd to ta gra. To wykracza poza to, co do tej pory znaliśmy jako otwarty świat.

Teraz najnowsze skrawek Do Pole Gwiazd został wdrożony przez firmę Bethesda, zapewniając zauważalny wzrost grafiki na PC. Łatka dostępna dla beta testerów Steam dodaje obsługę AMD FidelityFXTM Super rozdzielczości 3 i Intel Xe SuperSampling. Co więcej, naprawiono także artefakty wizualne, które pojawiały się podczas celowania z broni i/lub zmiany zadania, a także naprawiono problem pojawiania się chmur podczas korzystania z trybu wydajności DLSS. Aktualizacja naprawiła także kilka innych zgłoszonych błędów.

Aktualizacja powinna zostać już zastosowana na Twoim komputerze Pole Gwiazd grę lub przynajmniej przy następnym uruchomieniu, o ile wyraziłeś zgodę na aktualizacje wersji beta na Steam. Ta konkretna łatka jest przeznaczona wyłącznie na komputery PC, ale mamy nadzieję, że Bethesda wdroży przyszłą łatkę, która odświeży oprawę graficzną Pole Gwiazd na Xbox Series X/S.

Pole Gwiazd jest już dostępny na PC i Xbox Series X/S. Jest także dostępna bez dodatkowych opłat dla abonentów Xbox Game Pass.