Stardew Valley spotyka się z Minecraftem w uroczej, bezpłatnej wersji Steam, którą możesz pobrać już teraz

Dolina Gwiezdnej Rosy jest uważana za jedną z najlepszych gier niezależnych wszechczasów i do dziś ma tętniącą życiem społeczność na swoich platformach.

Wydany w 2016 roku, wydany i opracowany przez niezależne studio ConcernedApe, Dolina Gwiezdnej Rosy to najlepszy symulator rolnictwa, w którym możesz po prostu usiąść, zrelaksować się i stracić niezliczone godziny. Kiedy więc pojawia się kolejna gra, która oferuje nam więcej tego ukochanego niezależnego uroku z nutą Minecraftaz pewnością jesteśmy zainteresowani.

Omawiana gra niezależna to Oddsparks: przygoda z automatyzacjąopracowany przez Massive Miniteam i opublikowany przez HandyGames. Oddsparks: przygoda z automatyzacją jest w fazie wczesnego dostępu, a co najważniejsze, możesz już teraz pobrać jej bezpłatną wersję demonstracyjną za pośrednictwem Steam na PC.

Jeśli Oddsparks: przygoda z automatyzacją nie wystarczy, aby zostać dodanym Dolina Gwiezdnej Rosy naprawić, a następnie podobne Southfield może łaskotać twoją fantazję lub Granica roku świetlnego który wygląda również na inspirowany przygodą science-fiction, Niebo niczyje.

„Odkrywaj dziwny świat fantasy, odkrywaj tajemnice przeszłości, automatyzuj swoje warsztaty i przeżywaj przygody ze swoimi dziwnymi i uroczymi Iskrami” czyta opis w sklepie Steam. „Oddsparks: przygoda z automatyzacją to połączenie automatyzacji i strategii czasu rzeczywistego dla pojedynczego gracza i kooperacji online. Stworzyliśmy to zarówno dla zagorzałych fanów gatunku Automation, jak i tych, którzy są ciekawi Automatyzacji!”

Oddsparks: przygoda z automatyzacją Premiera jest obecnie zaplanowana na 24 kwietnia 2024 r. na PC. Pamiętaj, aby dodać tę uroczą grę niezależną do swojej listy życzeń Steam, aby otrzymać powiadomienie o jej premierze.