Stardew Valley spotyka się z Legendą Zeldy w uroczej grze przygodowej, która nadejdzie w 2024 roku

Jest coś w przygodzie w uroczych środowiskach, czemu nie możemy odmówić. Mimo że na rynku istnieje sporo gier oferujących podobne rozwiązania, każda wzmianka o innym uroczym tytule wywołuje u nas dreszcze.

Połącz tę przygodę z podobieństwami między zawsze popularnymi Dolina Gwiezdnej Rosy i The Legend of Zelda i ledwo możemy powstrzymać ekscytację.

Na pierwszy rzut oka ta nadchodząca gra na Steam nie przypomina Legend of Zelda, przynajmniej nie w porównaniu do Łzy Królestwaale kiedy wrócisz myślami do klasyków takich jak Budzący Wiatrwkrótce zrozumiesz to odniesienie.

Sosnowe Serca to „wzruszająca opowieść” o „miłości, życiu, wspomnieniach i rodzinie”; wtedy dookoła zdrowa dobroć. Co ciekawe, ta gra na PC nie koncentruje się na walce, ale raczej na postępie w zdobywaniu przedmiotów i łamigłówek, co czyni ją uosobieniem przytulnej rozgrywki.

Prawdopodobnie jednak, co sprawia Sosnowe Serca tak kusząca jest jego dostępność. Jak wyjaśnia opis Steam, programiści niestrudzenie pracowali, aby uczynić go tak dostępnym, jak to tylko możliwe; uproszczone sterowanie, tryb czarno-biały, tryb blokowania kolorów i kilka innych funkcji sprawiają, że wszyscy gracze są mile widziani Sosnowe Serca.

Ta absurdalnie urocza gra ma jednak wadę: tylko gracze Microsoftu mogą cieszyć się jej rozkoszami. Prawdę mówiąc, tytuły Steam powoli wycinają Mac OS, więc niewielu z nas może cieszyć się takimi grami bez emulatora. Nie jest to zamierzone, ale oczywiście jest odrobinę frustrujące. Miejmy nadzieję, że po uruchomieniu Sosnowe Serca ostatecznie otrzyma wersję przyjazną dla systemu Mac OS.

W tej chwili datę premiery ustalono na „pierwszy kwartał 2024 r.”, co oznacza, że ​​nie będziemy musieli długo czekać, zanim wkroczymy do wędrownego, kolorowego świata Sosnowe Serca. Oczywiście ci, którzy chcą go udostępnić, mogą dodać powiadomienie o jego uruchomieniu.