Stardew Valley spotyka Pokémony w darmowej wersji Steam, którą możesz pobrać już teraz

Czy możemy mieć w życiu lepszą kombinację niż Dolina Gwiezdnej Rosy i Pokémony? Prawdopodobnie odpowiedź na to pytanie brzmi absolutnie nic.

Przez lata, jakie upłynęły od powstania na Zachodzie oryginalnej gry Nintendo Game Boy w 1996 roku, seria Pokémon stała się światowym molochem nie tylko w świecie gier wideo, ale także animacji telewizyjnych, filmów, gadżetów i nie tylko. Jest to także jedna z najbardziej relaksujących gier, w jakie możesz zagrać. Cóż, chyba że ten rzadki Legendarny Pokémon ucieknie z twoich szponów. Ponownie!

Jeśli chodzi o Dolina Gwiezdnej Rosy, gdyby istniała gra, która najlepiej pasowałaby do roli „ukochanej gry niezależnej”, byłby to symulator rolnictwa/życia z 2016 r. od dewelopera ConcernedApe. Od chwili jego uruchomienia, Dolina Gwiezdnej Rosy sprzedało się w ponad 20 milionach egzemplarzy na wszystkich dostępnych platformach, a jego sukces zaowocował nawet stworzeniem własnej gry planszowej. Być może mając nadzieję na uzyskanie choćby cząstki sukcesu porównywalnego do Dolina Gwiezdnej Rosy, Uprawy Critterów wygląda na to, że będzie kolejnym symulatorem chillowania.

„Historia Sylvie zaczyna się jako nowo odkryta wiedźma, która została wypędzona z rodzinnego miasta ze względu na swoje zdolności. Kiedy przybywa na wyspę Mutter, odkrywa, że ​​potrafi uprawiać magiczne rośliny Critter, które pomogą jej przywrócić wyspę do dawnej świetności. Odkryj sekrety wyspy, hodując magiczne stworzenia w tej izometrycznej grze RPG/zarządzaniu!” czyta opis w sklepie Steam.

„Uprawiaj, makaron, wydobywaj, zbieraj i eksploruj wyspę, aby podnosić swoje umiejętności i odkrywać więcej tajemnic wyspy Mutter. Zbieraj zasoby, aby pomóc odbudować miasto Mur Mur i użyj swoich stworzeń, aby pomóc ci przemierzać dzikie obszary wyspy.

Stworzony przez niezależnego dewelopera Skyreach Studio i opublikowany przez Freedom Games, natychmiast odczuwam przytulny dreszcz, wspomagany przez urzekającą ścieżkę dźwiękową, już po obejrzeniu jednego ze zwiastunów rozgrywki Uprawy Critterów.

W chwili pisania tego tekstu Uprawy Critterów nie ma innej daty premiery niż okno premiery w 2024 roku, ukaże się także na PC i Nintendo Switch. Możesz jednak pobrać i zagrać w bezpłatną wersję demonstracyjną już teraz za pośrednictwem sklepu Steam. Możesz także dodać Uprawy Critterów na swoją listę życzeń Steam, Epic Games Store i Nintendo eShop, aby otrzymać powiadomienie o jej premierze.