Stardew Valley do pobrania za darmo dodaje ogromne miasto do zwiedzania

Jeśli grałeś Dolina Gwiezdnej Rosy wtedy będziesz wiedział, że gra zaczyna się od opuszczenia zgiełku miasta i rozpoczęcia znacznie prostszego życia na farmie.

Taka przynajmniej jest teoria. Choć wiem, że życie w mieście może być stresujące, przynajmniej nie muszę spędzać dni w kopalniach, walcząc z potworami. Tak czy inaczej, głównym założeniem Dolina Gwiezdnej Rosy brzmi: życie na farmie jest dobre.

Co jednak, jeśli zdecydujesz, że chcesz wrócić do dużego miasta? Przynajmniej na wizytę? Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje na to mod. Jest mod na wszystko.

Centrum Zuzy to fantastyczny mod, który pozwala graczom wskoczyć do autobusu i na chwilę opuścić wieś. Zuzu to oczywiście tętniąca życiem metropolia, którą słychać Dolina Gwiezdnej Rosy NPC-e często do niego wracają, więc bardzo fajnie jest zobaczyć wrażenia jednego z modderów na temat tego miejsca.

Podczas gdy stajemy się dużym Dolina Gwiezdnej Rosy aktualizacja jeszcze w tym roku, jest mało prawdopodobne, aby zaoferowała coś istotnego w postaci zupełnie nowego obszaru (co, szczerze mówiąc, jest uczciwe). Ale dzięki Downtown Zuzu możesz wreszcie zwiedzić część słynnego miasta.

„Witamy w tętniącym życiem sercu Stardew Valley – Downtown Zuzu” – pisze zespół programistów Zuzu. „Ten elektryzujący mod wprowadzi eksplozję emocji w twoje senne życie na farmie.

„Przygotuj się na burzliwą przygodę pełną nowych funkcji, postaci i dziwacznych niespodzianek! Pożegnaj przyziemne życie na farmie i przywitaj się z drapaczami chmur, fantazyjnymi kawiarniami i atmosferą miasta, która sprawi, że nawet Junimos wrócą do pracy! To niesamowity mod wnosi miejskie emocje i dawkę chaosu do Twojej ukochanej symulacji rolnictwa. Do miasta można dotrzeć na wiele sposobów – autobusem poprzez BusLocations, pociągiem lub kanałami!

Choć wciąż trwają prace nad modem, jest on w pełni grywalny i zawiera mnóstwo ciekawych funkcji. Jeśli więc tęsknisz za miastem Dolina Gwiezdnej Rosykoniecznie odwiedź Downtown Zuzu.