Star Wars Outlaws wylądują wcześniej, niż oczekiwano

Stan społeczności gier wideo jest obecnie przygnębiający, przynajmniej jeśli chodzi o pracowników; najwyraźniej nie możemy przeżyć ani jednego dnia bez kolejnych zwolnień. Przykro to widzieć, zwłaszcza gdy tak obiecujące gry są wydawane i/lub są w przygotowaniu.

Na szczęście pojawia się mały promyk światła w tunelu w momencie, gdy wydawcy tacy jak Ubisoft naprawdę potrzebują zwycięstwa, aby pomóc w walce z toksycznym wizerunkiem, jaki panuje teraz, gdy morale jest niskie i królują zwolnienia.

Pomimo Assassin’s Creed Miraż podobno osiąga cel w porównaniu z poprzednimi tytułami AC, ale zgromadził jedynie pięć milionów sprzedaży, według do Insider Gaming. Biorąc pod uwagę, że Palworld z łatwością zmiażdżył tę kwotę w pierwszym tygodniu od premiery, wiele mówi o stanie rzeczy.

Na szczęście zwycięstwo, o którym wspominaliśmy wcześniej, to zwycięstwo Banici z Gwiezdnych Wojen, gra, na którą fani Gwiezdnych Wojen zwracają uwagę od chwili jej ogłoszenia. Niedawno dowiedzieliśmy się, jak ważna jest twoja reputacja i jak zmieni ona historię gry, niemal trzęsiemy się z podekscytowania na myśl o rozegraniu kilku partii zarówno jako dobry, jak i zły bohater.

Miejmy nadzieję, że te wstrząsy nie będą musiały nas długo nękać, bo według wydawcy: Banita z Gwiezdnych Wojen ma zostać wydany wcześniej, niż oczekiwano. Po zobaczeniu opóźnień w Czaszka i kości po raz setny, a także opóźnione uruchomienie Awatar: Granice Pandory, mieliśmy wątpliwości co do tego startu. Jednak podobno Ubisoft planuje wypuścić nadchodzącą grę RPG w pierwszym i drugim kwartale 2024 roku.

Ogłoszenie może nadejść lada dzień. Jednakże, chociaż Ubisoft nie zaalarmował jeszcze nikogo o opóźnieniu, fakt, że tak wiele innych jego tytułów zostało opóźnionych, budzi nasze obawy, że pierwsza połowa 2024 roku jest hojną oceną.

Gdy Banici z Gwiezdnych Wojen jednak zostanie uruchomiona i będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series S/X i PC.