Skyrim właśnie stał się znacznie trudniejszy dzięki kilku nowym, śmiercionośnym pułapkom

Wszyscy doświadczyliśmy śmierci w wyniku przypadkowej pułapki w jednym z nich Skyrima wiele lochów, ale dzięki jednemu modowi będą jeszcze trudniejsze do uniknięcia.

Wydany ponad 10 lat temu, The Elder Scrolls V: Skyrim znajduje się w czołówce najlepszych gier wszechczasów. RPG akcji autorstwa Bethesdy stało się przyczyną wielu memów, zapadających w pamięć jednowierszowych opisów, a kto może zapomnieć kultową scenę otwierającą?

Pomimo wkroczenia w drugą dekadę Skyrima fani nadal stanowią oddaną grupę, a modderzy są jeszcze bardziej oddani dodawaniu do gry nowej, czasem dość szalonej zawartości. Szczególnie jeden modder z Nexus Mods stworzył „O Skyrim ma szalone pułapki” mod którego celem jest „zapewnienie ci bardziej wymagającej przygody i nowych doświadczeń podczas eksploracji Skyrima lochy”.

Dodając do gry nowe pułapki, będziesz musiał uciekać, by ratować życie, eksplorując różne lochy pełne Draugrów. Już nie wyjdą cię po prostu bezpańskie drzwi nabijane kolcami, ale natkniesz się także na śmiercionośne robaki jaskiniowe, mimiczne skrzynie, toczące się kamienie (nie zespół), a nawet bicze.

Robaki jaskiniowe można znaleźć głównie pod wodą, skrzynie mimiczne ukryte w domach magów i starych ruinach, głazy pędzące w twoją stronę w stylu Indiany Jonesa i bicze, które utrzymują cię w miejscu, każdy błąd może skutkować twoją śmiercią, co, jak wszyscy wiemy, radykalnie zwiększy liczbę szybkich rzutów obronnych.

Mod można pobrać bezpłatnie w serwisie Nexus Mods, a twórca udziela także wskazówek, jak dodać go do swojego konta Skyrima ratować. Jeśli jesteś na rynku jeszcze więcej Skyrima modderów, jeden modder stworzył darmowe rozszerzenie, które dodaje 132 nowe potwory i 35 obszarów do eksploracji. Wątpliwe jest, czy kiedykolwiek zabraknie nam treści do tego klasyka Bethesdy dzięki niesamowitej społeczności modderskiej.