Skyrim staje się hardkorową grą o przetrwaniu w tej wspaniałej, bezpłatnej wersji do pobrania

Mimo że ukazał się ponad 10 lat temu, The Elder Scrolls V: Skyrim jest nadal prawdopodobnie tak samo popularny jak zawsze, a poszukiwacze przygód nigdy nie mają dość Tamriel.

Biorąc to pod uwagę, ci hardcorowcy Skyrima fani mogli zobaczyć już wszystko, co gra ma do zaoferowania. Na szczęście Skyrima tak się składa, że ​​jest wspierany przez fantastyczną społeczność modderską, która nieustannie ożywia popularną grę RPG fantasy od Bethesdy. Niezależnie od tego, czy chodzi o nową zawartość, ulepszoną grafikę, poprawki błędów i nie tylko, Stare zwoje V: Skyrim to dar, który wciąż daje.

Jeśli szukasz dla siebie dodatkowego wyzwania Skyrima eskapady, nie szukaj dalej niż darmowy mod „Ulepszony tryb przetrwania” stworzony przez colinswrath. Jak bardzo wyraźnie sugeruje tytuł tego moda, grą jest przetrwanie w Tamriel i możesz ją pobrać już teraz przez Nexusmods. Jeśli ten mod nie pomoże zabić czasu do The Elder Scrolls VI nadejdzie, to nie wiem, co jeszcze będzie.

„Ulepszony tryb przetrwania – SKSE to implementacja wtyczki SKSE Skyrima Tryb przetrwania, a dokładniej ulepszony tryb przetrwania” – czytamy w opisie moda. „Tryb przetrwania został przebudowany od podstaw przy użyciu C++ (CommonLibSSE-NG), a nie Papyrusa. Koniec z obciążaniem maszyny wirtualnej Papyrus przez odpytywanie i zdarzenia trafień w trybie przetrwania itp.”

Jedna z korzyści The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition to dodanie modów dostępnych na konsolach, co zazwyczaj jest dostępne wyłącznie na komputerach PC. Jednakże, chociaż ta „ulepszona” wersja moda przetrwania jest dostępna tylko na PC, starsza wersja jest dostępna przynajmniej na Xbox według FAQ modów.

The Elder Scrolls V: Skyrim jest już dostępny na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Jeśli chodzi o The Elder Scrolls VIktóry obecnie nie ma daty premiery.