Skyrim spotyka się z Wiedźminem 3 w darmowym RPG z otwartym światem na PlayStation Plus

Abonenci PlayStation Plus, którzy są także fanami klasycznych gier RPG, takich jak Wiedźmin 3 I The Elder Scrolls V: Skyrim powinieneś sprawdzić tę darmową grę, którą możesz pobrać już teraz.

Królestwa Amalur: ponowne rozliczenie to hitowa gra RPG oparta na twórczości autora RA Salvatore i opracowana przez Ikra twórca Todd McFarlane i Starsze Zwoje IV: Zapomnienie główny projektant Ken Rolston. Mając za sobą dobrze znaną ekipę, tego tytułu akcji i fantasy nie można przegapić to jest darmowe dla abonentów PlayStation Plus Premium już teraz.

Twoja rola będzie polegać na „uratowaniu świata rozdartego przez okrutną wojnę i kontrolowaniu kluczy do nieśmiertelności jako pierwszy wojownik, który kiedykolwiek powstał z uścisku śmierci”. Ta edycja, będąca remasterem klasyki z 2012 roku, charakteryzuje się oszałamiającą grafiką i przedefiniowaną rozgrywką, która pozwala graczom doświadczyć w pełni konfigurowalnego, rozległego świata gry.

Będziesz mógł wybierać spośród szerokiej gamy umiejętności, zdolności, broni i zbroi, aby dostosować walkę do swoich upodobań. Dodatkowo połączenie umiejętności magii i broni pozwoli ci uzyskać przewagę w walce, a zdobywanie kolejnych poziomów pomoże ci w ciągłym rozwoju swojej postaci.

Ze wszystkimi DLC zawartymi w remasterze, Królestwa Amalur: ponowne rozliczenie zawiera głębokie poziomy wiedzy inspirowane powieścią RA Salvatore, a wszystkie będą dostępne do odkrycia podczas podróży wzdłuż Rathir, Dalentarth i innych mistycznych miast.

Z walką przypominającą Wiedźmin 3 i eksploracja na równi z SkyrimaKrólestwa Amaluru: ponowne rozliczenie zawiera „więcej treści, niż na to zasługuje jakakolwiek gra dla jednego gracza”, a wątki poboczne pozwalają zagłębić się we wszystko, od polityki po romanse.

Jak już wspomnieliśmy, subskrybenci PlayStation Plus Premium mogą teraz uzyskać do niej dostęp za darmo lub kupić ją za jedyne 8,74 GBP przez ograniczony czas, więc nie przegap tej okazji!