Skyrim spotyka się z Cyberpunkiem 2077 w niezwykłej bezpłatnej wersji do pobrania

The Skyrima społeczność modderska nie ma sobie równych. Wyobrażam sobie, że właśnie dlatego po tylu latach tak wielu z nas nie chce się znudzić tą grą. Dzięki niesamowitym modom zawsze jest coś, co sprawi, że będzie świeży i nowy.

Projekt jest dziełem popularnego twórcy Cyfrowe sny który zastosował tak wiele modów Skyrima że jest zupełnie nie do poznania. Chociaż wynik końcowy nie do końca odpowiada jakości CDPR Cyberpunka 2077, zdecydowanie jest do niego podobne i nie oszukujmy się, ten projekt wykorzystuje grę z 2011 roku jako model podstawowy. To nigdy nie miała być replika. Przyjrzyj się projektowi w akcji poniżej.

Nie trzeba dodawać, że widzowie byli pełni uznania, jak zawsze w przypadku znakomitych projektów Digital Dreams. „To właśnie jest powód, dla którego gry powinny być projektowane tak, aby były przyjazne dla modów” – napisał jeden, a inny dodał: „Cholera, to wygląda imponująco, niesamowicie”. W innym komentarzu można przeczytać: „To wygląda trochę jak remaster Deus Ex” i ja też to widzę.

Jeśli i Ty chcesz przyłączyć się do zabawy z modowaniem, w opisie filmu dostępny jest pełny modlista, dzięki czemu Ty też możesz dokonać przeglądu Skyrima w coś zupełnie innego. Zawsze z niecierpliwością czekam na to, co Digital Dreams przygotuje w następnej kolejności.