Skyrim spotyka Pokémony w tej wspaniałej grze RPG o kolekcjonowaniu stworzeń

W tej chwili wielu fanów Pokémon dołącza do świata Palworld aby naprawić ich łapanie potworów. Ale nadchodzi kolejna gra, która łączy w sobie fantastyczne cechy gry Skyrima i łączy go z Pokémonami, aby stworzyć niemal idealne doświadczenie.

Nie trzeba wiele, aby moja ciekawość została pobudzona, gdy pojawiają się niezwykłe stworzenia, o które można się kłócić, więc być może zbyt łatwo daję się nabrać na tę wiadomość, ale myślę, że można to powiedzieć uczciwie Korrida to gra, dla której warto się zatrzymać.

Korrida jeszcze nie wyszedł. Jednakże, po osiągnięciu celu na Kickstarze, tytuł na PC przygotowuje się do premiery w dalszej części roku. Opisywany jako RPG akcji, w którym grasz jako „zmiennokształtny potworów”, sposób, w jaki grasz, będzie się naprawdę różnić w zależności od stworzeń, które spotkasz, złapiesz i pokonasz. Nie jesteśmy pewni, czy zaprzyjaźniasz się z potworami jak w Pokémonach, ale podejrzewamy, że w końcu zostanie to uwzględnione, jeśli początkowo nie było.

Twoja forma bestii, bardzo podobna do bycia Smoczym Dziecięciem Skyrima, pozwala odblokować unikalne zdolności, których inni nie mogą. Podobnie jak w grach Persona, jesteś wyjątkowy wśród swoich rówieśników i tylko nieliczni mogą dołączyć do Ciebie w Twojej podróży.

Jeśli nie możesz się doczekać Steama Korrida aby rozpocząć grę, możesz pobawić się darmową wersją demonstracyjną lub dołączyć do 25 milionów graczy Palworld. W końcu obie trasy pomogą ci lepiej przygotować się do polowania na potwory. Jednak tylko jeden zapewni idealne wrażenia w tak fantastycznym świecie jak w Korrida.

Na początku przygody możesz wybierać spośród czterech bohaterów, każdy z własnym, specjalnym zestawem umiejętności i wyjątkową osobowością. Twórcy zapewniają nas jednak, że faworyzując jednego nad drugim, niczego nie stracicie.

Korrida ukaże się później w 2024 r. i jest już dostępna jako bezpłatna wersja demonstracyjna na platformie Steam.