Skyrim otrzymuje oszałamiającą modernizację grafiki nowej generacji, wygląda jak Elder Scrolls 6

Obserwowanie, jak stare, wierne gry poddawane są przeglądowi wizualnemu, zawsze daje satysfakcję. Modderzy, twórcy i projektanci, którzy pieczołowicie wprowadzają oprawę graficzną „nowej generacji” do starszych tytułów, wykonują robotę dla Pana.

Widzenie Skyrima całkowicie odnowiony do tego stopnia, że ​​wygląda jak zupełnie nowa gra, a nawet żart Starsze Zwoje 6, jest na co popatrzeć. To jest dokładnie to, co Digital Dreams zrobiło ze swoimi Prezentacja RTX wprowadzając wspaniałe oświetlenie i tekstury do starzejącej się gry RPG.

Grając w rozdzielczości 4K, łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu twórców aktualizuje starsze gry. To świetny sposób, aby pochwalić się nie tylko umiejętnościami, ale także możliwościami technologii podczas odtwarzania czegoś tak znajomego. Bagna Skyrima, przeglądane przez ten mod na 4090, są po prostu wspaniałe. Falujące wody dają efekt błyszczącego lustra, który dobrze komponuje się z odbiciami i źródłami światła; promienie Boga przeświecające przez drzewa sprawiają, że okolica wydaje się zachęcająca; a wszystko to podczas gdy liście wyglądają jak żywe.

Kiedy widok zostanie przesunięty na trzecią osobę i zobaczymy naszego Smoczego Dziecka, szczegóły po prostu zwalają z nóg. Połysk i patyna na zbroi, eleganckie detale miecza są po prostu wysublimowane. Oczywiście, mamy taką nadzieję Starsze Zwoje 6 będzie wyglądać i możemy oglądać ten film w kółko, dopóki nie będziemy mieli nowych szczegółów do ślinienia się.

Jest coś zachwycającego w oglądaniu tego rodzaju filmów i tym, jak technologia może przekształcić i tak już wciągającą grę w coś o wiele więcej, a komentatorzy na YouTube są zachwyceni. „Gra wygląda lepiej niż gry z 2023 roku” – stwierdził jeden z nich, a inny komentarz brzmi: „WYGLĄDA ABSOLUTNIE FENOMENALNIE!”

Miejmy nadzieję, że twórcy będą nadal wprowadzać takie transformacje, ponieważ może to utrzymać programistów w napięciu lub nakłonić ich do udostępnienia nam własnych aktualizacji „następnej generacji”.